Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg tudom változtatni más...

Meg tudom változtatni más sorsát is?

Figyelt kérdés

A magamét uralom, nem mesélek mert nem hinne nekem senki.

A barátom bent fekszik a kórházba kritikus az állapota és hogyan tudnék segíteni neki ezotérikusan? Nem tudom uralni másoknak az életét de biztos van valami koncentrált mód amellyel tudok segíteni

Hiszek abba, hogy nincs lehetetlen


2016. szept. 5. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Én hiszek neked. Hogyan? Jöhet privátban is röviden.
2016. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
22:29 "Hiszel neki"? Hiszen még azt sem mondta el, hogy mi az, amit te elhiszel neki. Ez azért elég sokatmondó állítás a részedről - mindegy, milyen ezós dolgot mond, még ha szemben is áll a te ezó-variációddal, akkor is "csak azért is" kiállsz mellette?
2016. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!


A szeretetnek hihetetlen hatalma van,de különösen akkor,ha azt befogadják.

Ha szeretetedet különféle módokon kifejezed a beteg irányába,életet menthetsz vele,sőt,a halál torkából is visszahozhatod.


Az egy másik kérdés,hogy jó-e a betegnek a gyógyulás,és ő akarja-e valóban.

A szeretet minden körülményben tiszteletben tartja a szabadakaratot!

2016. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet!

Mindig a lélek dönti el, ill. érzi-tudja, hogy mehet-e, mennie kell-e, vagy még dolga van itt...

Te csak annyit tehetsz érte, hogy amikor ott ülsz mellette, halkan mondod neki, hogy szereted, szeretitek, visszavárjátok, szükségetek van még rá... ez a fajta hozzá állás, ez a fajta segítség, a szeretet érzése nagy erőt adhat neki, amennyiben még a lélek alapjaiban maradni akar.

2016. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a sors változtathatósággal mindig az volt a gondom, hogy: honnét tudom, hogy megváltoztattam?

Nem tudom két szálon élni az életem, ahol az egyik szál a referencia, amihez hasonlítom a másikat, amit megváltoztattam, és a különbségen látom, hogy: igen, változott, és én változtattam meg.


Másrészt, elgondolkodtató, hogy a megváltoztatásra irányuló manipulációm nem lenne része a sorsomnak. Ez olyan, mintha kiugranék egy pillanatra a sorsomból, a sorson kívül elvégezném a változtatást, majd visszaugranék a sorsomba, és elégedetten tapasztalnám a megváltoztatott sorsot. Nincs ilyen! Nem hiszek ebben!


Szóval, bármit csinálok, bármit fantáziálok, mindig a sorsomban maradok, mindig a sorsomat élem.


Élem, és nem uralom. Ha azt gondolnám, hogy uralom - meg tudom változtatni -, akkor lehet elölről kezdeni a jelen válasz olvasását.

2016. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Meg tudod változtatni. Húzd ki a konnektorból a dugót. Meglátod, hogy néhány perc múlva teljesen megváltoztattad a sorsát.
2016. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

imádkozz érte!


spiritualitással foglalkozom, és rengetegszer tapasztaltam hogy egy ima rengeteget tud segiteni!

2016. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ninci,

honnét tudod, hogy alakult volna, ha az ima elmarad? Mi mérési módszered?

Csak azt ne mondd, hogy az egyik ember meggyógyult, mert imádkoztál érte, a másik ember meg nem gyógyult meg, mert nem imádkoztál érte, mert ez hamisan sugallja az ima hatékonyságát! Még ugyanazon ember esetében sem bizonyít semmit, ha két különböző időpont két különböző esetére akarnál hivatkozni. Nem tudsz egyazon esetet megvizsgálni imával és ima nélkül.

2016. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
tudod az imához kell hit is :)
2016. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ninci, nem a hitről beszéltem.

Ha azt hiszed, hogy hogy az imádtól bármi megváltozik, a Te dolgod, nem szólok bele, azt hiszel, amit akarsz, illetve amit tudsz. De nem várhatod el, hogy a hited bizonyítékot jelentsen bárki más számára.

2016. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!