Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem gondolom magam médiumnak...

Nem gondolom magam médiumnak sem látónak, csak azt szeretném hogy vége legyen ennek. Mit kellene tennem? (agy mit nem) Nem kérek szemétkedő hozzászólást, nem muszáj elhinni amit írtam!

Figyelt kérdés
Vannak megérzéseim, látomások, és előre megálmodom dolgokat.De nem szeretném ezt, próbálom elnyomni magamban, nem adni a megérzésekre, nem szeretném ezt, már teljesen kivagyok. Mindig bejönnek ezek a megérzések, azt is tudom kivel fog történni valami rossz. Gyomor göcsöm van,nagyon rossz érzés. Hogyan vethetnék ennek véget?

2016. szept. 8. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Elfogadod, elengeded, nem parázol rá.


Nekem is vannak megérzéseim, de én szerencsére a jó dolgokat is megérzem. Mondjuk nem állandóan, és nincsenek látomásaim, egyszerűen tudom, hogy mi fog következni.


Nehéz elmagyarázni.

Pl. ha megyek egy állásinterjúra, és elgondolkodok, mit fogok csinálni egy hónap múlva, akkor ha úgy látom, hogy az új helyen leszek, akkor meg is kapom az állást. Ha úgy látom, hogy a régi helyen maradok, akkor az.


Vagy pl. mikor babát vártam, (de még nem tudtam róla én sem) és szabi után mentem be dolgozni, éreztem útközben, hogy nekem nem kéne most itt lennem, nem ezt kéne csinálnom.

Azt is biztosan tudtam, hogy fiam lesz, nekem hiába mondja a doki az ultrahang közben, hogy ő kislányra tippel.


Te sem hiszem, hogy csak a rosszat érzed meg, inkább ettől jobban félsz, jobban beleég a gondolataidba.


Ne foglalkozz vele, ne tiltakozz ellene, mert csak annál erősebben fog jelentkezni.

Fogadd el, de rágódj rajta.

2016. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nehéz elfogadni, esténként úgy fekszem le hogy minden rendben majd reggel olyan rossz érzésekkel kelek fel hogy megijedek...Aztán jön egy telefon,mint legutóbb hogy nagymamám nagyon beteg, kórházban van.Gondolom ezek szerint ezzel együtt kell élnem,ha akarom ha nem... Próbálom a jó oldalát nézni,mert már volt olyan is hogy azt éreztem nem szabad el mennem ide-vagy oda, mert baj lesz,és utólag kiderült jól tettem hogy nem mentem el.Akkor erősebben és intenzívebbek az érzések hogyha közeli hozzátartozó és érzelmileg közel állok hozzá.Próbálok lenyugodni,nem szeretném a rosszat vonzani, és köszönöm hogy megértesz :)
2016. szept. 8. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Szia, a mai világban sajnos ez elkerülhetetlen, egyre többen ébrednek fel és kapják meg ezeket a képességeket

próbálhatod elnyomni.. de nem megy.. mert erre fele visz a sorsod

próbálj vele együtt élni! használni az elönyödre! emberek megsegitésére


át kell állni az agyadnak a pozitiv gondolkodásra, ha ez sikerül akkor csodáknak leszel tanui! :)

mondogass magadba megerősitő mondatokat, pl ma szerencsés vagyok, ma szép napom van, minden sikerül nekem...

ha ebbe belerázodsz, pl reggelente elmondod, akkor látni fogod a változást!

nekem müködik ;)


ha bàrmi kérdésed van, privátba vàlaszolok :)

2016. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, általában 14 éves kor után elmúlik. Ha esetleg kicsit több vagy, akkor sincs semmi. Majd ha lesz munkád, az leköti a gondolataidat, és megszűnnek a látomások.
2016. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tislerics Máté ***** válasza:
8%
Szerintem nincs különleges képességed. Mindenkinek vannak megérzései. Ha bejönnek akkor azt hiszed szuper ember vagy, ha meg nem akkor elfelejted és nem tulajdonítasz neki jelebtőséget. Pedig van: ezt úgy hívás, hogy véletlen! Teljesen átlagos hogy félsz, meg szorongsz. Szedd ősze magad és élvezd az életet :-)
2016. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A sors nem létezik. Valószínűleg nagyon kifinomultak a megérzéseid és ennek köszönhetően a dolgok következményeit az álmaidban látod meg. Néha velem is van ilyen. Szerintem ne parázz. Inkább használd jobb dolgokra ezt a képességet.
2016. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lottót töltötték már ki?
2016. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bárki lehet bármennyire jó látó, érzékelő vagy jós

és kitölthet egy lottó szelvényt

ha nincs a sorsába hogy megnyerje vagy hogy gazdag legyen


miért akar mindig mindenki lottót nyerni?

nem pénztől lesz jobb az életetek :)

2016. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elnyomnod. Azért parázol mert azt hiszed, hogy ez rossz dolog. Vagy hogy a rossz dolgok azért töténnek mert megálmontad. Kvázi te okozod. Megnyugtatlak. Nem te okozod. Még. Nem rossz. Eggyáltalán. Ezt értsd meg, fogadd el, foglalkozz vele, ismerd meg , ne félj tőle. Ennyi a titok. Ez természetes dolog.
2016. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szent közöny!


lelki gyakorlat:

Nem tudom megváltoztatni az embereket.

javasolhatok dolgokat, de felelősséget nem válallhatok másokért.


ezt tudatosítds az érzelmi világodban.

2016. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!