Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki miért vagy mi súgta ezt a...

Ki miért vagy mi súgta ezt a fülembe este?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este lefeküdtem aludni, és olyan 5-10 percre rá nagyon nagy csönd volt mint amikor az ember félálomban van..és egyszer csak mintha a fejembe szólalt volna meg egy hang és suttogva de nagyon hangosan azzal támadott le, hogy "nem te döntesz", egyből fel ugrottam mert még nem is aludtam és nagyon meg ijedtem.. nem szoktam képzelődni és nem is aludtam, mintha csak a fülembe súgták volna, de nagyon megijedtem..

Rendes válaszokat előre is köszönöm!


2016. szept. 12. 21:39
 1/5 Girutskiy Alexander válasza:

Biztos nem csak álmodtad?

Nekem szokott ilyen lenni...

2016. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem! Teljesen magamnál voltam!
2016. szept. 12. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy démon. Meg akarja szállni a tested és tudatalatt te ellenálltál, de ő azt válaszolta, hogy nem te döntesz.


Minden jel arra utal, hogy Sátán benned akar manifesztálódni.

Keress fel mielőbb egy szabadkőművespáholyt, hogy felavassanak nagymesternek. Onnantól kőgazdag leszel és tengernyi hatalmad lesz és még dólgozni se nem kell

2016. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez skizofrénia is lehet
2016. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, ráadásul a szó utolsó szótagja ismétlődött egy ideig mint mikor megakad a cd. A lényeg, hogy tökre olyan volt mintha tényleg hallottam volna. Szerintem az agyban az álom előtti állapotban össze-vissza cikáznak a elektromos jelek és ennek következménye lehet ez.
2016. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!