Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kapcsolatba akár lépni velem...

Kapcsolatba akár lépni velem az őrangyalom?

Figyelt kérdés

Mindenfelé tollakat találok. A hálószobában is, pedig nincsen tollas ágyneműm. Ezenkívül rengeteget szédülök,zúg a fülem, és furcsa hideg nyomó, bizsergő érzésem van a homlokomon. Valahogy érzem, hogy akár valamit tőlem, és nagy szükségem is lenne most rá. Nagyon nagy. Hogyan tudnék vele kapcsolatba lépni?

Légy szíves ne trollkodjátok szét a kérdésemet,nekem ez nagyon fontos!

Akár privátbankár is nagyon megköszönöm a segítséget, biztos vagyok benne, hogy van itt olyan, aki tudja a megoldást!



2016. szept. 15. 16:16
1 2
 1/15 Bok Globule ***** válasza:
32%
A szédüléssel és fülzúgással menj el orvoshoz, mert betegség lehet az oka vagy a vérellátással kapcsolatos probléma. Vagy aludj rendesen és fogyassz sok folyadékot Nem trollkodok. Az őrangyalod nem fog meggyógyítani, abban biztos lehetsz. Eldobom az agyam...
2016. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Szóval szerinted az őrangyalod tollakat varázsolt elő a semmiből? Akkor ilyen erővel elővarázsolhatott volna egy cetlit is, egy ilyen felirattal: "Szia, szeretnék veled beszélni, ilyen és ilyen módon léphetsz velem kapcsolatba. Puszi: az őrangyalod."


A tüneteiddel menj orvoshoz. A tollakkal kapcsolatban nem tudok biztosat mondani - talán madártollakat fúj be a szél a nyitott ablakon? Velem már megtörtént, igaz, csak nagy ritkán 1-2 darab volt, nem ilyen sok.

2016. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi az a "privátbankár"
2016. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha az őrangyalod kapcsolatba akarna veled lépni, simán megtehetné. Mi a fenéért szórna szét tollakat?

Simán csak beteg vagy, menj orvoshoz a fülzúgással és a többivel.

2016. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

* privátban akár. Autokorrekt.


Makk egészséges vagyok.

2016. szept. 15. 19:48
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy az.
2016. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mire van szükséged?
2016. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Mikor egyedül vagy, szólítsd meg.

Kérd meg, hogy jelenjen meg neked, mert nagy szükséged van rá.

Utána valahogy jelet ad magáról, lehet ez álmodban is.

Vagy a másik verzió, hogy nagy ívben sz*rni fog rád, mint rám is.

2016. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

lehetőleg egyedül és úgy hogy senki ne hallja ,mert bolondnak fognak nézni.


Beszélsz hozzá!

Azt hiszed nem hallja amit mondasz?

Pedig még azt is látja amit gondolsz.

2016. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Azok a tollak a hátadról hullottak le. Valaki nagyon madárnak nézett, amikor elhitette veled ezt az őrangyal históriát. Tudom, tudom. Elmaradottabb vidéken élő kislányok körében népszerű az ilyesmi. De tegyél meg valamit a kedvemért; vess egy pillantást a naptárra. Azt fogod látni, hogy 2016-ot írunk, és ez már qrvára nem a középkor.
2016. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!