Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valahogy kideríthetem hogy ki...

Valahogy kideríthetem hogy ki az őrangyalom? És hogy léphetnék kapcsolatba vele?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam van nevük, és a csillagjegyek vagy nem tudom mi alapján lesznek az őrangyalaink.

Hogy deríthetem ki hogy ki ő?

Hogy léphetek vele kapcsolatba?


2010. máj. 16. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia az internet csodákra képes, elég beirnod azt hogy őrangyal megidézése, és egy csomó dolgot kiad.

Amugy nekem meg van a spiritualitás bibliája és abban is benne van..

Amugy azt gondolom hogy csak akkor léphetsz vele kapcsolatba ha spirituális téren már fejlett vagy

2010. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként a örangyalokból nincs olyan sok anyi van belöle ahány név, az örangyalodal nem tudsz kapcsloatba lépni , mert nincs ott a hátadmöböt .Egy örangyalnak kb több mint 10 millió emberre kell vigyázni, egy örangyal akkor van a hátadmögöt ha gyakornok, és még valami az örangyalaitok a nevetek álltal választodik meg minden névnek egy örangyala van és az vigyáz az összes olyan embere akinek az a neve :D

ha megakarjátok idézni gyüjcsd össze a világ összes ugyanolyan nevü emberét


amit ki hagytam a kereszt neved dönti el hogy melyik örangyal is lesz a tijed

2010. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
minden "őrangyalhoz" csak 1 ember tartozik!!
2010. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Remélem ezt az őrangyal-elképzelést senki sem úgy veszi, hogy van egy saját, csak neki "alárendelt" lény aki vigyáz rá. Leginkább az a lelki vezetőnk vigyáz ránk, aki a csoportunknak a legközelebbi irányítója, tanára. Nagyon jól tudja mi van veled, tehát a kommunikáció egyik iránya készen van. A "vétel" módjai: álom, elbambulás, relaxáció, meditáció, ima során bekövetkező megérzés, intuíció, érzet, lelkiismeretfurdalás, stb.

Ha objektívebb, konkrét tanács kell, ott van pl. a Jóskönyv (Változások könyve, Ji-king).

2010. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
35%

Ezt komolyan gondoljátok???:

"minden "őrangyalhoz" csak 1 ember tartozik!!"

Az emberek száma rohamosan nő, kb. másodpercenként néggyel.

Az angyalok is ilyen ütemben szaporodnak?

2010. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
angyalkommunikációs tanfolyamon voltam,és igencsak jó érzés volt,ajánlom neked is!Ha máshogy nem ,akkor az Atlantisz angyalai könyvben minden le van írva,ami a tanfolyam anyaga is egyben!!!
2010. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, utolsó előtti: Az angyalok is ilyen tempóban szaporodnak?

Te mit hiszel? hogy az angyalok olyanok mint az emberek csak van finom puha szárnyuk, és egy Mennyországnak nevezett helyen élnek? Tudod, aki nem fogékony a spirituális tanokra, azok fel sem foghatják, mit is takar az a szó, hogy "angyal".... Látom, te is ilyen vagy. Szép napot!

2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a kapcsolat részére felelnék...szóval én úgy tudom, hogy bár kapcsolatot lehet velük teremteni(erre vannak a különböző angyalkommunikációs tanfolyamok), de én mégsem ajánlanám, mert bár lehet tőlük dolgokat kérni, viszont elég rendesen megkérik az árát...ne földi dolgokban gondolkozz. Tehát szerintem inkább csak derítsd ki de többit én nem erőltetném. Remélem tudtam segíteni.:)
2011. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!