Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen kevesen...

Miért vannak ilyen kevesen azok akik a lelkük döntését (jó ez nem döntés de csak igy irhattam le ) követik szinte minden helyzetben? 10 emberböl max 1.

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 20:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na pont erre gondoltam.Lehet hogy ha szivvel (ahogy ti nevezitek )hozod meg a döntést eleinte rossz útnak tünik de a végén beigazolódik hogy jobb hogy rà hallgattàl.
2016. szept. 25. 06:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert sokszor nem logikus, sokszor az ember csak az akadályokat látja. És mivel a jövőt nem ismeri, a rettegő ego rögvest gyárt egy félelmetes jövőképet, hogy végképp eltérjen a szándékától. És erre még ráerősít a visszahúzó környezet is (nem lehetséges, nem sikerülhet, nem tudod megcsinálni).
2016. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezen én màr túlléptem .Persze kisértés mindig van de tudom mi vezet és van bennem valamiféle feltétlenség ami ezen az úton tart.
2016. szept. 25. 11:27
 14/15 Fish1 ***** válasza:

Abszolút jó dolog a sugallatok után menni. Eddig mindig jól sült el. Idő volt, mire megtanultam, meg mire rájöttem, hogy mi a különbség a belső hang és a gondolat között.

Amit az előttem szóló írt, azzal egyetértek.

Szerintem a tudatos emberek hallgatnak a megérzéseikre. De ehhez idő kell, hogy elérjenek arra a szintre, rengeteg önmegfigyelés, a helyzetek elemzése, stb.

2016. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Valahogy ha ràérzel egyszerre könnyű lesz és természetes.Ja és a belső hang csendesen szól sose üvölt ,ìtêl vagy követel ,halkan szól mint egy jóbaràt :)
2016. szept. 25. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!