Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért látom gyakran azt a...

Miért látom gyakran azt a számot hogy 911? Aki ért ehhez, mit jelenthet hogy ezt látom?

Figyelt kérdés

Napjában 8x-10x megnézem az időt a telefonomon.

Ebből 9.11 és 19.11 vagy mindkettő előfordul naponta.

Nos én mindenben a logikát keresem, ebben is megtaláltam, a tudatalattim szórakozik velem. Nem hiszek semmiben, de szeretnék hinni. TÉnyleg mindent megpróbálok megmagyarázni logikusan, de vágyom arra hogy ne tudjam egyszer.

Kötöttem egy fogadást önmagammal, ha történik valami, aminek köze van eme bűvös számokhoz, amit mind tudjuk mit jelent, akkor hívő leszek.

Aki ért ilyenhez, mit jelenthetne?


2016. szept. 26. 10:05
 1/9 spectator ***** válasza:
A 911 a nemzetközi segélyhívó-szám. Ha akarod, nézegessed, de ehhez a (vallásos) hitnek semmi köze, az lelki kérdés.
2016. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem szeptember 11 jutott eszembe róla
2016. szept. 26. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg a Porsche 911-es jutott eszembe róla. Nekem is volt egyébként ilyen, hogy mindig ránéztem az órámra, és 27 percet mutatott, én meg magamhoz kötöttem, mert 27-én születtem.

Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Csak azért van, mert ezt a számot tudod kötni valamihez. Ha ránézel az órádra, és 18.34 van, akkor azzal nem foglalkozol, mert nem jelent neked semmit. Szóval vedd figyelembe ezt is.

2016. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem, az, hogy Neo személyie szeptember 11.-én járt le a mátrix 1-ben.
2016. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Áhh, értem, akkor hülye vagyok, jó tudni :P
2016. szept. 26. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, de ha szeptember 11. semmiről nem lenne nevezetes, te sem tetted volna fel ezt a kérdést.
2016. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeptember 11. Talán a küldetésed hív, tudatalatt. Talán az elnyomó, emberéletet semmibe vevő háttérhatalom megdöntésében lesz egyszer nagy szereped, hogy több ártatlan ne haljon meg ilyen aljas célokért.
2016. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 asok jönnek igy de nem tulajdonitok nekik nagy jelentőséget...
2016. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma 9.11 kor láttam barátnőm egy csávóval buszról, csak mert egyből ráírtam észrevettem.

Egész nap nem volt fent, 19.11kor jött egy üzenet tőle.

2016. okt. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!