Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ez veletek gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez veletek gyakran előfordul? Mennyire kell ehhez tehetősnek lenni?

Figyelt kérdés

Ide, mert ezt sokan nézik


Sok lánytól hallom itt, hogy annyi ruhájuk, cipőjük, egyéb cuccuk van, hogy még az árcédulát is elfelejtik levenni, úgy kerül a szekrénybe, vagy nem is tudják, hogy ilyenjük is van


Ehhez mennyire kell tehetősnek lenni?


2014. aug. 5. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tehetősnek lenni szerintem. Rengeteg helyen lehet olcsón ruhát, cipőt venni. nemcsak turikban, hanem leárazásokon is.
2014. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
osztom az előzőt ;)
2014. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is beteszem sokszor cédulástól az új ruhákat a szekrénybe aztán akkor veszem le, amikor először felveszem. Ehhez miért kellene tehetősnek lenni...?


Illetve pont a napokban akadtam rá a szekrény mélyén egy kék szoknyára aminek a létezéséről teljesen elfeledkeztem, egy éve nem is láttam szerintem - pedig nincs is olyan rengeteg ruhám. Illetve van pár cipőm is amiket ha elővennék, tisztára újnak hatnának, olyan régen hordtam őket. (Jó, mondjuk több mint egy éve, szóval nem annyira régen.) Pedig cipőből sincs olyan nagyon sok darabom.

2014. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyen "kincseket" találni a szekrényem mélyén, pedig nem vagyok tehetős.

Pl akkor szokott ez előfordulni, ha az adott ruhadarabot nem tudom egy ideig hova felvenni, vagy nincs mivel kombinálnom, esetleg a mérete nem tökéletes, stb.

2014. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!