Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok ehhez hasonló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ehhez hasonló kapcsolat van szerintem. Milyen gyakran okoz ez problémát?

Figyelt kérdés

Lány: 20. Alig ismerkedett/randizott a párja előtt.

Fiú: javában huszonéves. Évekig csajozott/párt keresett, de nem volt rendes kapcsolata.

Mindketten: nagyon megbecsülik, hogy olyan jó és komoly kapcsolatban lehetnek, amiben vannak.

Ám: a fiúnak évekbe került végigjárni a rögös utat, hogy "révbe érjen", míg a lánynak az ölébe hullott a kapcsolat, amint elkezdett párt keresni.

Ergo: egyikük "kiélte" magát, míg a másik nem.



2016. ápr. 16. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy az emberünk milyen tipus. nem mindenki vágyik a kiélésre. én sem. miért dobnék el valamit, ami jó és működik?
2016. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a verzió nem szokott problémát okozni, inkább a fordított eset. Az sem rögtön, hanem 40 körül.
2016. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel arra utalsz, hogy létezik olyan dolog, hogy "kiélés" (és nem csak mondjuk egy mentség azoknak akik csaponganak) és hogy erre mindenkinek feltétlenül szüksége van. Pedig ez egyáltalán nem bizonyított. Én pl. nem igazán értem mi az a kiélés, és ha azt érted alatta, amit a fiú csinált, arra én a legkisebb mértékben sem vágytam soha tehát nem tudom miért lenne gond egy kapcslatban.
2016. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az kapcsolatom pont ilyen, bár párom csak 3 évvel idősebb tőlem. Én 16 éves voltam, mikor összejöttünk. Volt 2 barátom előtte, de egyikkel sem feküdtem le. Nem pasizgattam tinikoromban, mint a legtöbb ismerősöm, most egyetem alatt sem. Egyszer eszembe jutott, hogy mi lenne, ha nem lenne barátom, de szerintem 2-3 buli után eléggé unalmas lenne. Voltam nélküle bulizni, ami elég ritka, és nagy meglepetésemre 3-an is bepróbálkoztak. Viszont én nem vagyok híve a bulis szexnek, szóval ha szingli lennék, akkor sem jutottam volna tovább a csókig (bár annak is megvan a maga veszélye), épp ezért unnám meg hamar.

Szóval nálam ez a bulis kiélés nem hiányzik, így is kiélem magam a párommal. Nem is tudom elképzelni magam mással. Nekem a közösen töltött idő többet ér, mintha minden buli után más ismeretlen karjába dőlnék.

Talán azért érzem ezt így, mert jól működik a kapcsolatunk, szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk, tiszteljük, elfogadjuk egymást... na meg mindent megbeszélünk, nincsenek titkaink egymás előtt. Persze előfordult már hullámvölgy, de azt együtt kell megoldania egy párnak.

Ennyi szó után azt kell mondjam, hogy nálunk ez nem okoz problémát. Sokkal nehezebbnek tartok egy olyan kapcsolat kialakítását, ami huszonévesen kezdődik mindkét fél részéről.

2016. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!