Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csalódás után mindig azzal...

Csalódás után mindig azzal vigasztalják az embereket, hogy ennél csak jobb jöhet, de mi van akkor, ha a következő még rosszabb?

Figyelt kérdés

Volt egy óriási csalódásom és amikor azt sikerült magamban lezárnom, tudatosan próbáltam bevonzani életembe a megfelelő társat. Tudtam, hogy milyen emberrel tudnám elképzelni a jövőmet és meg is fogalmaztam, papírra vetettem, amit esténként rendszeresen átolvastam, erősítve ezzel a vonzás törvényét. Két héttel később megismertem egy férfit, aki pontosan megfelelt minden elképzelésemnek és hamar kiderült, ő is pontosan így vonzott be magához. Majdhogynem tökéletesen passzoltak az elképzeléseink. Csodálatos hónapokat töltöttünk együtt, terveztük a közös jövőt. Már minden adott volt, mikor kiderült, mégsem az az ember, akire vágytam, nagyon csúnya csalódást okozott, mostanra pedig kiderült, hogy szinte végig átvágott.


Mit lehet tenni, ha tényleg pozitívan álltam a dolgokhoz, mindig megpróbálom a jót nézni mindenben és mindenkivel jót tenni, mégis megint ekkora csalódás ért?

Ezek szerint mégsem elég pozitívan gondolkodni?



2016. szept. 26. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A vonzás törvénye egy orbitális baromság...
2016. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha hiszel ebben az ostoba humbugban (vonzás törvénye, ugyan már, nevetséges az egész koncepció) akkor nem csodálom, hogy csalódás ér. Gyakorold inkább az önismeretet és ezáltal az emberismeretet is, azzal legalább mész valamire.
2016. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok...


A vonzás törvénye legfeljebb olyan szinten "létezik", hogy ha akarsz valamit, és erősen hiszel benne, az erőt ad ahhoz, hogy tegyél is a céljaidért!


Sajnos az ezoterikusok ezt rendesen kiforgatták és lebutították, miszerint pusztán akarni kell valamit, és nem kell érte tenni semmit, mert a gondolatoknak van ereje, és ezek a gondolatok formálják és irányítják az univerzumot... Láttam is erről egy filmet, az volt a címe hogy A titok... hát komolyan ilyen szar filmet életemben nem láttam, ez volt az első film aminek 1-est adtam Imdb-n... a filmben néhány önjelölt vallástudós próbálta tudományosan bizonyítani a vonzás törvényét, hát az agyam eldobtam...


Szóval nem, nem elég pozitívan gondolkodni. Tenni is kell a sikerért. Az hogy pozitívan gondolkodsz, segít, de nem fogja a problémát megoldani. Azt csakis te oldhatod meg a megfelelő tettekkel.

2016. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Titok már nekem is nagyon agymosásnak tűnt.
2016. szept. 26. 15:14
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Félelmekkel és negatív gondolkodással negatív dolgokat fogsz vonzani magadhoz.

Tedd fel magadnak a következő kérdést: - Mire tanított az egész helyzet és a pasi, aki átvágott? Mit tudsz ebből profitálni, és mit kellene magadban megváltoztatnod ahhoz, hogy a jövőben elkerüld a hasonló helyzetet?

Lehetséges-e, hogy túl naiv voltál a pasival kapcsolatban? Esetleg elködösítette a látásodat a rózsaszín felhő, ami valójában nem is volt olyan rózsaszín?


Minden helyzet és ember tanít valamire, attól függetlenül, hogy a történés jó vagy rossz. A kudarcokból és némi önismeretből lehet építkezni. :)

2016. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csalódásaidból tanulnod kell.Húzz cipőt,ha vágják a kövek a talpadat! A vonzás törvénye működik,de Mindenre

kiterjedően kellene fogalmaznod,erre pedig senki sem képes,ezért inkább hagyd el!Akkor jön az igazi amikor

nem is számítassz rá.Én tudom!

2016. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!