Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, akik visszafogadtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, akik visszafogadtatok feleségeiteket megcsalás után, rosszabb lett, jobb a hazassag, vagy folytatódott a félrelépés?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyjából egy évig jó lett, de aztán újra megtörtént és akkor azt mondtam, hogy most pakolhatja a cuccait és húzhat a francba
2016. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy sikerül-e kijavítani az adott problémát, problémákat? KÖZÖSEN!

Ha nem megy, akkor előbb-utóbb visszatérnek a régi dolgok.

2016. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Folytatódott a félrelépés.

Máig nem értem mire volt ez jó.

2016. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

En visszafogadtam, nekunk jobb lett a kapcsolatunk mint elotte volt de sokat dolgoztunk rajta, hogy ez mukodjon. A felesegenek egyejese volt, nem viszonya szoval ennyiert azert nem dobom, ahhoz tobb kell.


Az anyosomnak 5 evig szeretoje volt az aposom mellett de visszafogadta, a viszony megszunt es valami 50 eve boldog hazasok, imadjak egymast es aposom a mai napig azt mondja h elete legjobb dontese volt, h nem hallgatott azokra akik azt javasoltak, hogy valjon el.


Van ellenepelda egy haverom, szinten nos a felesege 6 evig csalta mert szerelmes lett valami kollegajaba. A haverom valni akart de a csaj konyorgott mert van ket gyerekuk...visszafogadta. Rosszabb hazassagot meg nem lattam, idegenkent elnek egymas mellett, nem ertem mire jo ez de masok vagyunk. Mondjuk az o hazassaguk sosem volt fenyes.


Szoval ez fugg attol, h elotte mennyire volt jo a hazassag a mienk jo volt de mint kesobb kiderult neki kellett az, h elcsabitson valakit, unatkozott, kiprobalta-ez van. Nem esett jol de megertettem es azota sem tema nalunk, es jol dontottem azzal, hogy nem hagytam el.

2016. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
feleségem egy évig csalt engem tehát nem botlás volt,és még lehet haza hozott egy szifiliszt,még most megyek dokihoz,
2016. szept. 12. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
El kéne beszélgetni, hogy miért csinálta ezt? Mi hiányzott neki a kapcsolatotokból? Te ha magadba nézel, őszintén, megadtad azt neki amire vágyik? Lelkileg, testileg? Hosszú kapcsolatban nem baj, hogy adtál még egy esélyt. Viszont ha adtál és érzed rajta, hogy megbánta, akkor közösen kell dolgozni, hogy újra felépítsétek a kapcsolatotokat. Nem szabad az orra alá dörgölnöd állandóan, hogy mit tett. Úgy is érezni fogod, hogy újra úgy közeledik-e hozzád, mint régen, tesz-e valamit azért, hgoy megbocsáss és valóban változik-e. Ha bizonytalan vagy abban, hogy ketten meg tudjátok oldani, akkor érdemes párterapeutát megkereseni. De ehhez az kell, hogy mindketten ezt az utat akarjátok.
2016. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!