Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a vízöntők érzékeny...

Igaz, hogy a vízöntők érzékenyek, csak nem mutatják?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani akarok, csak ezt olvastam valahol, és kíváncsi vagyok, hogy így van-e...


A lehurrogásoktól kíméljetek meg!



2016. okt. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő vagyok. Nálam érzéketlenebb embert ritkán találni.
2016. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
a férfiak többsége ilyen... A vízöntőkre szerintem- tapasztalatom alapján- az jellemző, hogy a szabadsága mindennél fontosabb, alárendeli a kapcsolatait, családját is sokszor ennek a szabadságvágynak. Sok lánglelkű forradalmár van köztük.
2016. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez már inkább igaz, amit második írt.
2016. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10 évet voltam egy vízöntő pasival kapcsolatban. Neki nem volt szabadságvágya. Mindig érzéketlennek tünt, soha nem vigasztalt meg,inkább lehurrogott. Egy igazi paraszt volt...vagyis ezt mutatta. Mindent megadott nekem másrészt,és több mint 2 éve szakítottunk,de még mindig gondomat viseli. Tehát úgy gondolom,igaz,amit olvastál.
2016. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Rám igaz.
2016. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah kedves 6. hozzászóló, a hülyeség pedig gyönyörködtet ugyebár!


Az asztrológia jobbára változó tendenciákban mutatja meg, kire mi jellemző. Nagyon sok hatás van, így eléggé nehéz elmondani ki milyen.

Vízöntő vagyok, voltak vízöntő barátaim akik totál másmilyenek voltak. Persze lehet egy alap magja az egésznek, de sok dologtól függ ki milyen és milyenné válik.

Valaki empatikusabb, valaki viszont totál elhidegül mindenkitől.

Az emberek ilyenek.

De talán egy vízöntőben jobban meg lehet bízni, ha valakit igazán közel enged magához, akkor azt meg is tartja. De persze ez kire ne lenne igaz? De ezt már csak az idő határozza meg és persze a távolság.

Változó mindez. Sok érzékenyebb jegy van, de ennek is megvan a maga oka.

A kérdésedre a válaszom, igen, részben, akinél kialakult, akinél nem, annál nincs meg, de persze ez is ráillik bárkire.

2016. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Valamikor nagyon érzéketlen vagyok valamikor meg érzékeny és picit érzelmes.

Változó. Attól függ, hogy kiről miről van szó.

2016. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak magammal vagyok ilyen. A legapróbb dolgon is megtudod sértődni, megbántódni, főleg ha a családomat hurrogják. De csak fapofát vágok és a WC-ben sírdogálok. De másokkal nem ez a helyzet, amint meglátom, hogy egy barátnőmnek baja rögtön mellette termek.
2016. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, azok.

Személyes tapasztalat, több embernél, elég közeli volt mind, és van is jelenleg :)

2016. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!