Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok miért csak Pataki...

Az ufok miért csak Pataki Attilának mutatják meg magukat?

Figyelt kérdés

A héten láttam egy videót, ahol Pataki azt mesélte, hogy ufok megmutatták magukat valódi formájukban az usa-ban!

Mi miért nem láthatjuk őket? én is pont olyan kíváncsi vagyok rájuk! szívesen találkoznék és beszélnék egy ufoval!



2014. dec. 6. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem hiszem, hogy egy idegen pont rád lenne kíváncsi. Akivel fel akarták venni a kapcsolatot már rég felvették.
2014. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Én olyan riportot láttam vele a tv-ben, ahol arról mesélt, hogy ő szúrta ki a tömegből, hogy az egy földönkívüli!!!

Mert rájuk lehet ismerni, a szemük alapján, és az öltözködésük is jellegzetes: sötét, zárt nyakú, stb. stb.


Szóval én ebből azt vettem ki, hogy nem az ufók keresték meg őt, és vették fel vele a kapcsolatot, "csak" látott olyan embert-élőlényt, aki őszerinte ufonauta volt!

2014. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert az emberek többsége nem olyan elvarázsolt, mint ő. Csak érdekesebbé akarja tenni magát a marhaságaival.
2014. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

Elképzeltem az idelátogató idegen lényeket.

Megtesznek sok millió kilométert, átrepülnek a fél (vagy az egész) Galaxison, időt, fáradságot, energiát nem kímélve ide jutnak, és akkor nem a politikai- vagy gazdasági vezetőkkel, vagy tudósokkal veszik fel a kapcsolatot, hanem Pataky Attilával...

Szegények nagyon le lehetnek maradva szellemileg. :-D

(A másik lehetőség, hogy Pataky egyszerűen összetéveszti az ufonautákat az ápolókkal.)

2014. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"a politikai- vagy gazdasági vezetőkkel" ---> " nagyon le lehetnek maradva szellemileg"


Biztosan? :S

Vagy csak nem kérnek az emberi "bullshit-ből".

2014. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha venetek a faradtsagot akkor jobban utana neznetek ea rajonneek hogy mar reg felvettek azokkal a kapvsolatot akikkel fel akartak es ez nem mostansag tortent. A kedves vezetoinkkel is felvettek csakhogy az emberek tul sokat akartak igy nem tortent meg a valtozas maradt minden a kitsakmanyolas szintjen...

draga pataky attila szeretne bemutatni az embereknek a magyaroknak hogy nem csak mi vagyunk hanem van rajtunk Foldieken kivul is elet. csakhogy az amiz elmond sajnos suket fulekre talal es meg talan nincs itt az ideje... raadasul a csatorna is rossz amit ehhez valaszt. Idovel majd megertik az emberek... talan...

2014. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

és mi haszna lett Patakynak belőle? :D

am a "y"-al írja a nevét, legalább erre figyelj legközelebb.

2014. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Úgy látszik ismét erre járt a notórius lepontozó. Figyelitek, mindegy neki, mit tartalmaz egy-egy válasz, zsinórban mindenkit lepontozott! Aranyos!
2014. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%

Bolondok lennének okos, értelmes embernek megmutatni magukat, hiszen ő rögtön be is bizonyítaná, hogy nincsenek ufok!

.

Ne kivánd, hogy te is lássad őket, mert agyilag ahhoz el kell érni egy bizonyos szintet.

Lefelé...

2014. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Spilerke ***** válasza:
28%

Pataky Attila egy nagy francokat látott ufo-t, maximum egy mozifilmben ezzel az ufo mániájával is csak reklámot akar magának csinálni, hogy ismét címlapokra kerüljön, egyébként pedig csak lejáratja az egész témakört az ostobaságaival.

Beszélni beszélhetsz egy ufo-val, csak ne csodálkozz, ha majd hülyének néznek, amiatt, hogy egy azonosítatlan repülő objektummal cseverésszel, mivel az ufo szót nem az idegenekre használjuk, hanem azok repülő csészealjára, vagy egy nem beazonosított repülő objektumra ;)

2014. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!