Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti miben hisztek? Ha egy...

Ti miben hisztek? Ha egy ember meghal a túlvilágra kerül vagy a sötét semmi van utána?

Figyelt kérdés
Szetintetek?

2016. okt. 6. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Semmiben sem hiszek.

Egybol halal utan meg csak asztralis sikra kerulsz.

De kerdest tekintve hazakerulunk, ki a fizikalis letbol.

2016. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi az a asztrális sik
2016. okt. 6. 10:11
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mi? hát azon dolgok egyike, amiben az 1-es nem hisz.
2016. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nincs túlvilág, és a sötétség is csak a fizikai lét számára következik be. a lélek szerintem a földön marad, és beköltözik az első szabad, élő testbe.
2016. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hiszek semmilyen túlvilágban, és nem is állítok biztosat. Lehet, hogy egyszerűen megszűnik a tudatom létezni, és nem lesz semmi. Néha fantáziálok arról, hogy mi lehet még. De abban szinte biztos vagyok, hogy a szokásos, kialakult emberi elképzelések a túlvilágról nem helytállóak.
2016. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

elég szokatlan elmélet, nem emlékszem, hogy láttam volna valahol már:

képzeld úgy az életed, mint egy régi, ma már egyszerűnek tűnő videójátékot. Ha meghalsz, mindegy hogyan, azt fogd fel egy "reset"-nek. Újraindul az egész, már ismersz bizonyos buktatókat (ezek nem tudatosak, csak aszerint fogod alakítani a reset utáni életet, hogy mit csesztél el), és egyre jobban sikerül, esetleg tovább jutsz (pl előzőleg egy discobalesetben haltál meg, mert a sofőr részeg volt, akkor következőleg nem fogsz beszállni abba az autóba -tudat alatt- és viheted tovább a "játékot"). Ebből jön, akik a társadalmi ranglétra alján vannak, még nem sokadjára tolják a "játékot", nem ismerik, akik viszont sikeresek, magasan ülnek, azok a "vérprofi gémerek", már a sokadik nekifutásra nyomják.

Minél többször viszed végig, annál több bakidat kerülöd el. És fontos, mindig ugyanazt az életet fogod élni, csak "profibban". De ez csak egy elmélet a sok közül.

2016. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a reinkarnációban hiszek.
2016. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le és olvasd el Dr. Michael Newton :lelkünk útjai I-IV című könyvét! Minden információt tartalmaz, amire kíváncsi vagy.
2016. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Hogy alszol, amikor éppen nem álmodsz semmit? Túlvilág, asztrális sík, 8 óra sötét semmi? Szerintem egyik sem. És a halál is ehhez hasonló.
2016. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
A test működése leáll. Nem termelődnek hormonok, nem íródnak át fehérjék, nem lesz génműködés, az idegpályák nem közvetítenek több információt, így nem érzel, nem gondolsz, elveszítesz mindent, ami "emberré" tesz és megszűnsz létezni.
2016. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!