Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire látszódik rajta hogy...

Mennyire látszódik rajta hogy "kamu" az ember középen?

Figyelt kérdés

[link]

Szóval ma kicsit ügyködtem és megpróbáltam lehető legjobb tudásom szerint megcsinálni a képet(én vagyok rajta) A kérdésem hogy mennyire látszódik hogy Photoshop által kerültem a képbe?Nagyon látszódik?Profilképnek szeretném,ha esetleg tudtok még tippet adni,vagy véleményezni azt megköszönném(tudom nem vagyok nagy ph mester)



2016. szept. 18. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A cipőnél, és a fejednél, ahol a világos háttér előtt állsz. A cipőt feltétlen javítsd meg, és mosd össze magad a háttérrel kicsit jobban.
2016. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, sajnos még nem kinagyítva is nagyon látszik.
2016. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a cipő nincs jól árnyékolva a háttérhoz képest. Nem is kéne ennyire látszania.


A fenti kontrasztos részeken (kéz, sapka) pedig nagyon erős a körvonalad. Ez távolról is látszik. Ahogy az egész enyhén természetellenes hatást kelt, nem megfelelőek a szín- és fényviszonyok, nincsenek kellőképpen egyeztetve. Laikus is megmondja, hogy PS.

2016. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát én próbálkozok de sehogy se jó.. :S Esetleg van itt olyan vállalkozó szellemű ember aki tudna benne segíteni?
2016. szept. 19. 07:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki segítene benne azt megköszönném,itt van a .psd amit eddig csináltam:

[link]

2016. szept. 19. 08:38
 6/6 A kérdező kommentje:

Megfogadtam tanácsod, kicsit jobbra raktam, illetve újra kivágtam, jóval finomabban viszont még mindig látszódik azért a PH..Milyen módszerekkel lehet "egybe olvasztani" hogy ne üssön el ennyire a 2 egymástól?

Az új kép:

[link]

2016. szept. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!