Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A családom férfitagjai miért...

A családom férfitagjai miért ilyen szerencsétlenek kapcsolat téren?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 25 éves vagyok, átlagos testalkatú, intelligens, érdeklődő, mondhatni helyes srác vagyok. Nővéremmel észrevettünk valamit, miután megint vége lett egy jónak tűnő kapcsolatom 2 hónap után (előtte másfél évig nem volt semmi). Vidéki családból származom és azt vettük észre, apai ágon a férfiaknak a rokonságban nem igazán működik a párkapcsolatok kialakítása. Édesapám 33 évesen ismerkedett meg édesanyámmal, aki előtt még nem is volt barátnője. Van két elsőfokú férfi unokatestvérem, egyik 35 körül van otthon él a szüleivel sose volt tartós kapcsolata, másik 40 elmúlt volt egy házassága ami a lehető legrosszabb módon ment tönkre most van egy aranyos barátnője, de gyerek, házasság a közeljövőben még nem várható. Másod unokatestvéreim közül van két srác akik ilyen tipikus jóvágású falusi mezőgazdász srácok 30 fölött és sose volt kapcsolatuk mondhatni, pedig a falusi lányok számára ideálisak lennének, édesapám unokatestvérei közül is volt ilyenre példa és még lehet tudnék sorolni párat. Férfi ágon, valahogy nem akar össze jönni fiatalon a tartós rendes kapcsolat. 25 éves vagyok életem során egy 3 éves kapcsolatom volt csupán évekkel ezelőtt, ezen kívül volt még 4-5 db 2-3 hónapos kapcsolatom jó nagy kihagyásokkal, még tanulok de nem akarok már több barátnőt, csak egyet akivel végleges lenne. Vannak hibáim ezt nem tagadom, de azt is tudom, hogy nagyon sok lány örülne ha egy ilyen barátja lenne mint én, de valahogy mégse tudok megismerkedni egyel sem (discoban nem szívesen ismerkednék, mert az nem az én közegem). Miután erre a feltevésre rájöttünk nővéremmel kíváncsi lettem lehet-e ebben valami. Én alapvetően ateistának és empirikusnak tartom magam, nem igazán hiszek ilyen spirituális dolgokban (nővérem igen tőle tudok pár dolgot erről a témáról), de ez azért már eléggé látványos jelenség, hogy felkeltse a figyelmem. Valakinek van tippje, ötlete lehet-e ebben valami vagy csak véletlen, bebeszélem magamnak és csak tovább kellene próbálkoznom?

2016. okt. 15. 14:42
 1/2 Fish1 ***** válasza:

Nálam hasonló volt a helyzet, és ezt nem spirituális oldalról közelítettem meg.

A hiba egyértelműen bennem volt. A lelki dolgokon érdemes elgondolkodni, főleg azon, hogy a rövid kapcsolataidnál mi nem működött, mi nem tetszett neked a lányban és fordítva. Ez rávezethet arra, hogy mi a gáz.

Az, hogy a családban ismétlődik ez, utalhat arra, hogy ezt a példát és viselkedési mintát tanuljátok el a szülőktől annak ellenére, hogy nem vagytok tudatában ennek. Ez minden családban így működik, majd idővel ezeket a negatívumokat ki lehet javítani.

2016. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
apai ágon hozott karma
2016. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!