Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szent György vonal megy át a...

Szent György vonal megy át a lakásunkon, elköltözzünk?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk be. 2,5 hónapig benne feküdtünk a vonalban de nem tudtuk. Naponta 2,5 órát aludtam csak. Az egy éves babám fent volt minden éjjel 0-3ig. Most már áttettük az ágyakat. Tudunk aludni de csak keveset,feluletesen es nem minden ejjel. De sokat veszekszünk,kiabálunk,sírunk. A gyerekek nem szeretnek otthon lenni és nem is játszanak mióta itt vagyunk. A sok nem alvás,idegeskedés,sírás,immunrendszer legyengülésmiatt már teljesen kész vagyok. Döntöttünk:el költözünk. Járt már valaki hasonló cipőben?

2016. okt. 16. 14:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Ez miért nem ezotériában van?
2016. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
44%

Hát ez kész :DD

Szerintem az Egészség > Mentális egészség lenne az ideális kategória.

Remélem, ha a gyermekednek tüdőgyulladása lesz (isten ne adja komolyabb), nem a lelki okokra és ilyen-olyan nm létező vonalakra hivatkozva nem viszed el orvoshoz.

Ebben semmi rossz szándék nincs, csak ez aggodalmat kelt.

2016. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként meg ha leírtad a leírásban hogy "döntöttünk: elköltözünk." akkor minek kérdeztem meg hogy elköltözzetek e?
2016. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
*kérdezted
2016. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Fish1 ***** válasza:
100%

Tuti, hogy Szt. György vonal? Ezt kimérte valaki?

Nem inkább Hartmann sáv vagy vízér?

2016. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

sajnálom.

és azt is hogy sokan ostobáskodnak.


van megoldás, lehet hogy működik. szentgyörgy vonalon nem tudom.

2016. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerű. Hozassatok a házatokba egy sárkányt, Szent György majd elűzi és fel is kerekedik majd a királyhoz a jutalmáért.
2016. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
8: ki ostobáskodik? Az, aki nem hisz az ilyen hülyeségekben?
2016. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
A Szent György vonal alapvetően jó, viszont ha rendszeresen tartózkodtok benne, túltöltődtök, ami viszont hosszú távon nem jó.Régebben például templomot építettek ilyen jellegű sugárzások fölé.Más néven Ley-vonal.Esetleg árnyékolni tudná szakember(radiesztéta), ha segítene ez, talán olcsóbb lenne minta költözés.
2016. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
A Szent György vonal legjobb ellenszere egy naptár. Amint Szent György meglátja, hogy 2016-ot írunk, húzza a csíkot vissza a III. századba. Neked is akkor kellett volna élni, kérdező.
2016. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!