Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Időszakonkénk van olyan hogy...

Időszakonkénk van olyan hogy nem tudok elolvasni dolgokat. Olyan mindha egy vonal lenne a szavaknál és nem tudom elolvasni. Egy idő után eláll és utánna elviselhetetlenül fáj a fejem.18/L Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl van terhelve a szemed/agyad, kevesebbet gépezz/olvass és többet pihizz.
2016. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, hogy aurás migréned van. Nekem is szokott néha lenni. Ilyenkor elkezd káprázni a szemem, nem látok semmit, szédülök, Ez lassan elmúlik, és nagyon durva fejfájásom kezdődik, ami egész nap tart. Már a szemkáprázásnál be szoktam venni valami gyógyszert (pl két szem Algoflex fortét, ami nagyon durva így, de a migrént csak ennyi tudja lenyomni), azzal együtt már pár óra után tudok normálisan létezni.

Ez nem betegség, van aki hajlamosabb rá. Persze azért ha sűrűbben előfordul, érdemes orvoshoz menni vele.

2016. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!