Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El lehet tüntetni vagy halvány...

El lehet tüntetni vagy halványítani a két vízszintes csíkot a nyakamon -többi lent és magyarázat HOSSZÚ-?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy régebben, néhány évvel ezelőtt, amikor nagyon megszerettem a gépezést, szóval erőteljesen belejöttem a gépezésbe, délután 14:30-22-23-ig szinte egyhuzamban megállás nélkül gépeztem és gépeztem, és itt kezdődik a probléma:


úgy gépeztem 2-3 évig hátamon fekve, fejemet párnával(vagy párnákkal?) kitámasztva, gépem pedig azt hiszem a (borsónyi) melleimen volt.


Ez volt évekig. Aztán amikor kezdtem belépni a tinédzserkorba, nem léptem ki a lakásból egy lépést sem ha zsíros volt a hajam, naponta kétszer mostam arcot, 2x mostam rendesen naponta fogat, nem pedig csak "lezavartam" a dolgot, elkezdtem figyelni mit és mennyit eszek stb. -mentségemre szóljon, hogy nem volt anyaképen-


Az elején kipróbáltam a saját ötleteimet,

-törülközőt tekertem a nyakam köré, hogy ne dőljön előre -szokásosan- a fejem -ami mellesleg rohadt kényelmetlen volt-


-nem hátamon feküdve gépeztem hanem ülve, egyenes háttal


szóval próbáltam nem előre dönteni a fejemet amennyire tudtam. Néhány hónap vagy 1 év, már nem tudom, de minimálisan jobb lett, nem annyira mély a két csík.

Mér megszoktam, hogy nem háton fekve gépezek és már törcsit sem kell használnom mert valamelyest megszoktam, hogy nem hajtom annyira előre a fejemet.

Tudok valamit tenni, hogy szép legyen a nyakam, el lehet tüntetni vagy halványítani??? Mondom/írom, évek óta próbálkozok és semmi tetszőleges és látszó eredmény! :0



2016. márc. 27. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:

mellesleg, nem tudom számít-e, de

14/L

2016. márc. 27. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek abba kellene hagynod a számítógépezést! Használna az egészségednek! Aztán kideríteni, hogy pontosan mitől vannak a piros csíkok. (Nem híztál hirtelen sokat?) ha mindez megvan, és nem a számítógép (kényszertesthelyzet, stb) a kiváltó ok, akkor azt meg kell szüntetni, Aloe-vera krémmel lehet kenni a nyakad, mert az ápolja a bőrt, elősegíti a regenerálódást. Használhatsz mellé testápolót is. Ha nem megy házilag, akkor már csak a bőrgyógyász tudja a választ.
2016. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem pirosak, csak egyszerűen a sok előredőléstől lettek, és nem tudom, hogy tüntethetném el. Köszi, kipróbálom a tanácsodat!
2016. ápr. 5. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem, örülök, ha hasznosnak ítélted a válaszom, de az a legfontosabb, hogy hagy abba a számítógépezést!! Jót fog tenni az egészségednek! És jobban is fogod érezni magad! Csak ajánlani tudom! Kezdj sétálni a környékeden, majd kezdj sportolni is egy kicsit!
2016. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!