Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet feljelenteni a...

Evinyomdasz kérdése:

Hol lehet feljelenteni a csalo palmalevel keresoket?

Figyelt kérdés

Rajottem, hogyan hogyan csalnak a palmalevel keresok, felolvasok. Elhittem, mert olyan sok mindenki bizonygatta, hogy valodiak a palmalevelek, TV2 ,RTL riportok, hires szineszek, ... stb. Igy en is kifizettem erte a penzt.

Csak kesobb dobbentem ra ,hogy becsaptak, a penzt elore kellett fizetni. Ki az akinel jelenteni lehet ezt a csalast, hogy mas ne fizessen erte es mert egy kb 3 orasoras eloadas 35000 ftba kerult es ez csak a kezdet,ha nem vagyok esznel ez sokkal tobbe kerul plusz (40000ft+ 7000Ft...stb egyeb)? Es itt nemcsak a penzrol van szo hiszen olyan megrazo joslatokat is kaptam ami azert tovabbi eletemet is befolyasolhatta volna.



#csaló #palmalevel
2016. okt. 25. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Az a megrázó, hogy ilyen hülyeséget benyalnak az emberek. Miféle tv2, rtl riportokról beszélsz?
2016. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ird be a youtube ra palmalevek. Nezd meg mennyi riport van rolla. Es kozuluk hanyan mondjak valodinak. Vagy ird be ide es nezd meg mennyien kivancsiak a valodisagara. Az emberi termeszet kivancsi mindenre.
2016. okt. 25. 17:56
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen , sok ember kiváncsi. De azért nem kell hülyének lenni és fizetni .
2016. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De miben csaptak be azt nem írod. Ha le tudod leplezni őket fordulj a tv-khez, hogy minél több ember tudomást szerezzen arról, hogy csalás az egész. vagy csak te akadtál össze valakivel aki csaló?
2016. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Ezt például megírhatod a hírtv panaszkönyv műsorába, ha gondolod. Ott ilyenekkel szoktak foglalkozni.

Bocsi de a mail címet nem találtam.

2016. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Írjál már kicsit normálisabban. Palmalevel, palmavevek, most akkor mi? Pálmaleves, pálmalé, pálmalevél, almalevél, almaleves, pöttyöslabda, mazsolás kula vagy mi? Melyik?
2016. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A kíváncsiság meg a hülyeség két teljesen különbözö dolog.
2016. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

... és hogy bizonyítanád be, hogy bármiben csalt?

Ő azt mondta, kiolvassa a jövődet egy pálmalevélből harmincezer forintért. Te fizettél harmincezret, ő pedig olvasott neked a pálmalevélből. Azt nem fogod tudni bizonyítani, hogy a jóslatai nem igazak, hiszen bármikor megtörténhetnek.

Esetleg az adóhivatalnál tudod jelenteni, talán ők rászállnak, de csak annyi eredménye lesz, hogy fizet nekik egy méltányos összeget (ha eddig még nem tette meg), aztán hülyíti tovább az embereket.

Mindig, mindenhol lesznek olyan lelki szegények, akik bedőlnek az ilyeneknek. Ha hatszor bebizonyítod, hogy az illető hazudik és csal, akkor is lesznek, akik elmennek hozzá és fizetnek neki.

2016. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én sokmindenre kíváncsi vagyok, de még ingyen sem jósoltatnék, nem akarnám tudni, ki voltam előző életemben, ésatöbbi idétlenség. A jövőmet sem akarom előre tudni, ködös mellébeszélés pláne nem érdekel. A sorsom talán meg van írva, de az életemet akkor is én irányítom.

De nincs az a kíváncsiság vagy tudásvágy, ami arra sarkallna, hogy fél havi fizetést adjak egy embernek, aki falevélből látni véli az életutamat.

2016. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Palmolive


mindenkinek szol, kerdezo neked is


[link]

2016. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!