Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pálmalevél üzenetetek van?

Pálmalevél üzenetetek van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Biztos hogy ez ebbe a témába akartad kiirni?

Am alaposabban kifejthetnéd ezt a pálmalevél üzenetet mert életemben nem hallotam ilyet

2015. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Indiában egy papi kaszt öríz, és másol át kb 30 éves ciklusokban pálmalevélre írt üzeneteket. Ezekről azt tartják, hogy a jelen kor emberének szól. Állítólag nagyon sok szól a mai magyarságnak is. Kutatható, van akik ezzel foglalkoznak, kb 70000Ft a fellelése, és a tartalom megismerése.
2015. márc. 5. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

#2 (kérdező)

"Állítólag nagyon sok szól a mai magyarságnak is."

Nem a "magyarságnak", hanem egyes magyaroknak.

Azoknak, akik hajlandóak busásan megfizetni és hónapokat/éveket várni az eredményre.

.

A várakozási idő attól függ, milyen hamar sikerül az illetőről infókat összeszedni, hogy aztán a pálmalevélre kerüljenek.

2015. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
37%
Egy közeli ismerősöm már kapott ilyet, olyan dolgokat mondtak neki a multjából, amit senki nem tudhatott. A jövőjét is megmondták, nem eleve elrendelten, hanem nagy valószinűséggel. Egyébként a youtubon a Laár András és Laár Györgyi "szépen válni" sorozat azthiszem 2 részében Laár András is megemlíti. Néhány személyes adatot azért kérdeznek, hogy beazonosítsák, melyik életéről van MOST szó. Én mondjuk nem akarom tudni a jövőm.
2015. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontosításokat, mindent tudok a Pálmalevélszövetségről, és a neten keringő véleményeket is ismerem, de élő emberrel még nem sikerült beszélnem, aki megismerte volna az üzenetét. Jómagam is kacérkodtam a gondolattal, de azután úgy gondoltam, hogy a jövőt én akarom a tetteimmel és a döntéseimmel alakítani, befolyásolás és a jövőből érkező sugallatok nélkül.
2015. márc. 7. 12:32
 6/7 hör-mör válasza:
37%
Jól teszed,hogy felhagytál ezzel a pálmalevél "ügylettel",hisz azt nyilván Te is tudod,hogy az ember sorsát egy másik ember/ ugyanolyan gyarló, halandó / nem tudja megmondani! Ez csupán csak áltatás és egy remek üzlet! Így lehet az embereket megvezetni,de rendesen! Ja és még fizetsz is érte!Gratulálok hozzá!Ügyes!
2015. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Becixxx válasza:
Olyanok írják ezeket, mint a Papp Lajos, meg a Kozsó, meg az Ezoterikus műsorok energiaküldő mágusai ?
2015. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!