Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet feljelenteni a...

Evinyomdasz kérdése:

Hol lehet feljelenteni a csalo palmalevel keresoket?

Figyelt kérdés

Rajottem, hogyan hogyan csalnak a palmalevel keresok, felolvasok. Elhittem, mert olyan sok mindenki bizonygatta, hogy valodiak a palmalevelek, TV2 ,RTL riportok, hires szineszek, ... stb. Igy en is kifizettem erte a penzt.

Csak kesobb dobbentem ra ,hogy becsaptak, a penzt elore kellett fizetni. Ki az akinel jelenteni lehet ezt a csalast, hogy mas ne fizessen erte es mert egy kb 3 orasoras eloadas 35000 ftba kerult es ez csak a kezdet,ha nem vagyok esznel ez sokkal tobbe kerul plusz (40000ft+ 7000Ft...stb egyeb)? Es itt nemcsak a penzrol van szo hiszen olyan megrazo joslatokat is kaptam ami azert tovabbi eletemet is befolyasolhatta volna.



#csaló #palmalevel
2016. okt. 25. 16:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Bocsi en csak masoknak szerettem volna segiteni azzal, hogy nyilvanossagra hozok egy olyan dolgot, ami sok embert erint. Es ez mar nagyon hosszu ideje tart.

Ugy latom kar az erofeszitesemert. Igazatok van had csinaljak tovabb. En is bebuktam, csak az a kulombseg, hogy masok sokkal tobbet is bebukhatnak mint en es erre akartam felhivni a figyelmet.

2016. okt. 25. 20:28
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Akkor most úgy mondom, hogy te is megértsd.


AKÁRMIT tehetsz, BÁRMIT, akkor is lesznek HÜLYÉK, öregek, betegek, ráérős gazdag emberek, akik bedőlnek ennek, mert akit át lehet verni, azt át is verik.

Teljesen mindegy, hogy ki miben és mennyire hisz, vagy hányszor mutatnak valamit a tévében... aki beszámítható, és cselekedetei teljes tudatában 30-40-50 vagy akárhány ezer forintot kifizet azért, hogy Kovács Jóska egy FALEVÉLBŐL jósoljon neki, vagy esetleg Írisz látóasszony gyógyító energiát küldjön, az meg is érdemli, hogy elússzon a pénze, és pofára essen.

2016. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mindig lehet valamit tenni, lehet, hogy nem tudsz mindenkinek segiteni, ha csak egy ember nem setal be a csapdaba mar az is eredmeny. Pl. en sem talaltam konkret megoldast, hogyan csinalhatjak torvenyesen 20-30 eve es meg regebb ota. Ha nyilvanossagra kerult volna en sem fizetek. De itt nem csak a penzrol van szo. Mindenki hisz valamiben. Te is. Lehet, hogy nem josoltattal. De, honnan tudod ,hogy teged meg nem vagtak at egyszer sem. Es , meg egyszer engem csak a jo szandek vezerelt. Nem felvilagositast kertem, hogy milyen hulye vagyok. En megfizettem az arat es tanultam belolle, de ebbol megtobbet, hogy masban egy szemernyi segitseg sem szorult mas emberek irant. Mibe telt volna esetleg a kerdesemre valaszolni, ha tudsz. Hiszen a kerdesem masra iranyult nem kioktatasra. Ha nem tudsz segiteni ne arts!
2016. okt. 26. 16:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Pontosan hogyan vetted észre, hogy átverés?
2016. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogyan csinálják pontosan, mire jöttél rá? Megírod itt vagy privátban? Csak mert egy elég érdekes előadást láttam róla személyesen, az volt az előadó, aki itt Magyarországon fordítja a szövegeket, és azóta foglalkoztat valahol a dolog, elgondolkoztam, hogy kikerestetem a sajátomat. Ha megírod, miért ne, és hogy vernek át, akkor meggyőzhető vagyok.
2016. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem megírta és szerintem igaza van. És a magyarországi fordítót ugyanúgy be tudják csapni ezzel, nem kell, hogy benne legyen. Eleve milyen dolog az, hogy a pálmalevél olvasói kérdezgetnek téged össze vissza mint az őrült.
2016. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Aki keri mindenkinek elkuldom, hogyan csinaljak.
2016. okt. 27. 20:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megírtad nekem is! Ez így tényleg elég röhejes, örülök, hogy a pénzedet visszakaptad. :) Az előadáson azt mondták, hogy csak a születési dátumom, helyem kell, meg max 1-2 infó pl anyám neve és az alapján a személyes interjúra már kikeresik a levelemet, ott fogják élőben felolvasni miközben fordítják. :DDD
2016. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bne-Evi válasza:

Sajnos sok a csaló, ma is működik a pálmalevél sorselemző, pedig az elődjét lekapcsolta a NAV....


A Cg.0109954017 cégjegyzékszámú ZöldGeneráció Információs És Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1068 Budapest

33/1.

A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2017. február 1.

A végrehajtás ügyszáma: 3211907499

A végrehajtást elrendelő megnevezése: NAV Kelet-budapesti Adó- és Vámigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 1.

Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2017. március 7.


Bejegyzés kelte: 2017/03/07 Közzétéve: 2017/03/10

Hatályos: 2017/03/07 ...ű


35. A cég tagja (részvényese) vagyoni részesedésének lefoglalása

35/2.

A tagot (részvényest) tartalmazó rovat száma: 1/5

A vagyoni részesedés lefoglalásának időpontja: 2016. március 24.

A végrehajtási ügy száma: 0277.V.0348/2012/68

A végrehajtást foganatosító

Szolgálati helye: 7100 Szekszárd, Bezerédj u. 22.

2018. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!