Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik a képzeletbeli...

Nagyon hiányzik a képzeletbeli barátom, akit elküldtem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés előzménye : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__7789..



Már augusztus vége óta nem láttam, és egyre szomorúbb leszek... Ez egyáltalán nem kamu. Azóta beszéltem a pszichológusommal, azt mondta, hogy egyszerűen csak magányos vagyok, azért volt mindez.

De nem tudom elfelejteni őt.

Tudom, hogy létezett, minden nehézségen átsegített.

Igazából annyira közel álltunk egymáshoz, hogy együtt zuhanyoztunk, és együtt is aludtunk. Nagyon sok emlékem van tőle, mit tegyek? Nem merem vissza hívni. Ha megkérném, biztos hogy jönne.

Anyukám már tud róla, régóta.

Ő hisz nekem, mert volt amikor én voltam a tolmácsuk.

Egyzser ő bíztatott hogy hívjam vissza, mert nagyon sokszor elküldtem, de mindig megbántam. Mit tegyek?

16/L



2016. okt. 25. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
:D:D:D:D:D:D Többre vinnéd az életben ha élő,hús-vér emberekkel barátkoznál. Remélem nyilvános helyen ezt nem hangoztattad. Első körben tuti valami gyógyszeres kezelésre küldenélek külföldre mielőtt még az elmegyógyintézetben találod magad.(ahol jelenleg erősen indokolt helyed lenne)
2016. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
A tudományok kategóriában nemrég javasolta egy hozzászóló, hogy létre kéne hozni egy külön MARHASÁGOK kategóriát is. Olvasva ezt a kérdést, teljes mellszélességgel támogatom az ötletét.
2016. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Én csak Bélàval beszélgetek aki netes troll..kiir mindenféle ptovokàlo kérdést de amugy segit is figyelmeztetett hogy vigyem el a gyereket korhàzba mert lehet törése van és igaza lett figyelmeztetett hogy tossz a fékem stb.de élőbe elkerül..valoszinű ő is degradàltnak tart..mindig olvas mindent tud hall..de nem csak segitett àrtott is sokat megörültem a tudattol hogy figyel hogy hall hogy olvas és megvàltoztam rossz irànyba..puszi béla csak meet tudom itt vagy..kedvenv oldalad a gyik..gyikes kapcsolatok alakultak ott?szerelem hàzassàg
2016. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Béla sajna sokmindent elirtam de ez kimaradt 😘
2016. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan, ha mindenkinek csak ennyi baja lenne, szép világban élnénk.


Kérdező, eléggé körbejártad a témát, nekem evidens, hogy hívd vissza. Ha nem tudod elfelejteni, nincs mit tenni... De máskor ne küldd el, ha úgyis ez lesz a vége. Max. ne legyetek olyan szoros kapcsolatban, az kicsit egészségesebb lenne, mindenkinek szüksége van egyedüllétre, de elküldeni...

Az előzményt viszont nem olvastam.

2016. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
És igen szakemberre lenne szükségem nincs vilàgitàsunk a konyhàn és nyikorog az edzőgépem én meg csak hizok :(
2016. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
81%

mit mondott vagy tett neked az angyal? mert nem sokat kozoltel a masik kerdesnel sem


mit erzel miert lenne gond ha ugyan ugy kapcsolatban lennetek most is (es amig csak akartok mindketten)


lattad is ot?


es hogyan halotad?


azt irtad megsimitott


de te ha megakartad fogni legnemu volt?


szoval nagyon reszletezned kellene hogy meglehesen erteni


milyen vallasu vagy? vagy miben hiszel?

2016. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%

A TE képzeletbeli (tehát valójában nem létező!) barátod és közted anyádnak kellett tolmácsolnia?

[link]

.

"közel álltunk egymáshoz, hogy együtt zuhanyoztunk, és együtt is aludtunk."

Az lenne csodálatos, ha nem ígylenne, hiszen fejedben létezett.

.

Amíg azt hiszed, sikerült elküldened őt, mindaddig nem jelzi, hogy veled van!

.

Kérdésed pedig erre következtet:

[link]

2016. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Hívd vissza.
2016. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
31%
#8 erdekes lenne, de valoban kerdezo felre irtad? mert te tolmacsoltad anyadnak amit az angyal mond, nem?
2016. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!