Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gyerekek furcsa és bizarr...

Gyerekek furcsa és bizarr történetei, ilyenek tényleg vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D


Itt van egy videó amit érdemes megnézni annak aki pl. most így hirtelen nem tudja hogy miről is beszélek.


https://www.youtube.com/watch?v=N661pW6q8Ig&feature=youtu.be


Tekintsünk el attól hogy most éppen Szefi csinálta a videót mert akárki megcsinálhatta volna és nem is ez a lényeg.


Ti ebben mennyire hisztek éppen??? Tegyük fel hogy egy 3-4 éves gyereknél van ilyen képzeletbeli barát és valami hasonló szöveggel menne oda hozzátok, vagy csak nyíltan kijelentené hogy az a kép.barát itt-ott van. Ti tudnátok ezzel valamit kezdeni???



2016. márc. 16. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem néztem meg a videót... Szerintem csak odaképzeli vagy hallucinál.
2016. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
a gyerekek sokszor látják a túlvilágot.
2016. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekek gyakran képzelődnek.
2016. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
77%

(Nem néztem meg a videót)

Nekem mondjuk volt egy személyes élményem ilyennel kapcsolatban:bébiszitterkedtem sgy négy éves gyereknek,egyébként tök aranyos volt,semmi jelét nem mutatta a képzeletbeli barátnak,vagy hasonlónak,ami ebben a korban megszokott(még egy nyomorult rajzot se találtam,ami azért elég fura)szóval este nyolckor lefekvésre készülődtünk(azért hívtak a szülők,mert elmentek vacsorázni)elkeztem olvasni,és mondjuk akkor még nen tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget,de furán éreztem magamat a bőrömben(tudod olyan fura bizsergő érzés, amikor mondjuk rossz a ruha anyaga és viszket tőle a bőröd)

A gyerek az egész mese alatt olyan fejet vágott,mintha ott állna mögöttem a baltás gyilkos. Egyfojtába mosolyogtam neki és mondtam hogy nem kell megilyednie mert Bogyó és Babóca mindig kikerül a bajból. Majdnem a végére értem a könyvnek,amkior egy határozott fogást éreztem a vállamon. Nem vagyok szívbajos,úgyhogy meg se rezdültem,csak megvakartam a vállam,még mindig a ruha anyagára fogva.(tudnod kell, hogy én amolyan ,,minden lehetőséget figyelembe vesz"típus vagyok,és nem akartam megilyeszteni a gyereket azzal,hogy egyfolytába a hátam mögé nézek,hogy van-e itt valaki,elég az,hogy a szülei nincsenek itt,hogy megnyuktassák,ezért fogtam a könyvet,és mivel fényes bevonatú volt,tökéletesen láttam a szobát magam mögött olvasás közben)

Szóval befejeztem a mesét,és szegény még mindig hihetetlenül félt valamitől. Gondoltam az egyedülléttől,ezért(hiába a kellemetlen érzés a hátamba) azt mondtam neki:

Figyelj,ha most ügyesen elalszol,megígérem, hogy a szüleid holnap reggelre itt lesznek, jó?

Erre a kölyök teljesen váratlanul elkezdett kiabálni:

Ne tegyél úgy mintha nem éreznéd hogy fogdos!

Felálltam,elsuttogtam neki egy jóéjtet,

kimentem lassan a szobából,és hazáig rohantam.

El kell mondanom hogy nem hiszek az ilyesmikben,de elkezdtem ebben a témában keresgélni az eset óta.

Ja egyébként láttam egy rajzot az ágya fölött valami fekete izéről,mellette meg (valószínűleg)ő és a család. Passz,hogy mi lehetett az,de mondjuk elsőre egy óriási kutyának nézném(egy négy évestől)

Bocsi a hosszú kommentért :)

2016. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom utolsó, ettől most kivert a víz o.O
2016. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ott hagytad egyedül a kisgyereket? :D
2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is otthagytam volna a gyereket :) Kitudja milyen dolog történt volna ha ott maradsz és próbálod bemesélni a gyereknek hogy csak képzeli a dolgokat :D
2016. dec. 30. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk igaz, de én a kisgyereket is vittem volna magammal azért mégis csak 4 éves durva hogy ott hagyta magára. :D
2016. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Kamu, am is ki ir ilyen hosszu es reszletes hszt?
2016. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kell otthagyni a gyereket mert kitudja hogy milyen kapcsolatban van vele az a entitás/szellem :D Eddig nem bántotta a gyereket szóval nem is fogja de ha magával viszi akkor lehet hogy követi őket és aztán....ja de sztem is kamu a szöveg :D
2016. dec. 31. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!