Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszúl...

Miért érzem magam rosszúl meditáció után? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm javasolta és valamiért nekem ezzel kapcsolatba mindig is rossz érzésem volt de kipróbáltam. Nem is nagyon tudtam ellazúlni és valamiért féltem hogy amíg csukva van a szemem valaki figyel. Meditálás közbe amikor ellazúltam (kb5 percre) előszőr feketeséget láttam majd egyre világosodott. Meditálás után szédűltem most pedig fáj a szivem és hányingerem van. Ez miért van így?

2016. okt. 28. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te félsz a meditációtól!!!! Pedig hidd el nagyon jó dolog. Olyan mint ha egy vezetett kellemes álomból jönnél ki. Személyszerint én magamtól nem tudok meditálni, de neked tudom ajánlani, ami nekem is sokat segített Dr Szabó Szilárd mélymeditációs hanganyaga.( fent van neten letőlthető) Számomra nagyon megnyugtató a hangja, simán ellazulok és feltőltődök... sok siket és ne parázz...
2016. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Domaházy Ákos válasza:
Szerintem tovább meditálj megkell tanulni ezt is ez nem az egyszeri kipróbáláson múlik többször kell csinálni én mindennap minden este és reggel csinálom 3 éve és jobb lett tőle az életem. Órákig is növeli a pozitív gondolkodást a nyugtalanságot megszünteti és azért gyógyulsz is minden téren persze ha mellette sportolsz mozogsz és rendesen eszel. Ennyi.
2016. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fakkensajsze ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor egy rossz entitás volt a szobámban,lehetséges h valaki/valami akadályozni akarja a lelki fejlődésed! Egy jó tanács ne hagyd abba :)
2016. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Viszont ma egy megatív dolog ért engem és egész nap feszűlt vagyok miatta tudnátok tanácsot adni?
2016. okt. 29. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért,mert félsz tőle.Ezért már eleve benne volt a tudatodban.
2016. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2016. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

-Képzeld a fiam rákapott a meditálásra!

-Még mindig jobb mintha csak ülne és nem csinálna semmit! :D

2016. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon állat! 😃😃😃
2016. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy egyszer csak nem fogok tudni felkellni belőle. Az utolsó válaszát nem értem
2016. okt. 29. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó a viccre válaszolt ;D
2016. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!