Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki azt, hogy...

Hogy deríthetném ki azt, hogy indigó gyerek vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Én a crystál indigómindenkikopjon.le honlap-weboldal-blogból tudtam, hogy nem vagyok indigo. [link]
2016. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kiderülni aligha fog, de ha ezen állítások többsége kimondottan igaz rád, akkor azok szerint, akik szerint léteznek "indigo" aurájú/feladatú stb. lelkek, akkor oda sorolnak.


[link]

2016. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
33%
26-27 éves korod után már működhetnek a tesztek, addig csak félrevezeted magad vele, ha azt hiszed, hogy az vagy és próbálod "beteljesíteni" ezt az "életpályát", miáltal elnyomod esetleg az igazi tehetségeid, amik nem olyan "lilák".
2016. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Tudod, rólam is ezt mondta az osztályfőnököm 10 évvel ezelőtt, még tesztet is töltetett ki velem. A valóság az, hogy ez egy ezo-marhaság, semmi alapja nincsen, és csak arra jó, hogy különlegesnek érezd magad mindenféle alap nélkül. Hidd el, nem kell speciálisnak érezned magad ahhoz, hogy rendkívüli dolgokat tegyél. Egyébként te már inkább kristálygyermek lehetnél (az indigók gyereke), akik ténylegesen megváltják a bolygót a gonosztól vagy mi, de mint mondtam ez egy marhaság.
2017. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Feküdj hanyatt úgy, hogy lapockáid között legyen egy A4-es lap.

Ha mellkasodra írnak eléggé rányomott és hegyes ceruzával és az kéken látszik a papíron, biztosan indigó gyerek vagy!

2017. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!