Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már alvásmegvonástól...

Volt már alvásmegvonástól hallucinációtok?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem,de most két haverommal összeültünk és elterveztük hogy szombatig ébren maradunk.


Nektek volt hosszabb alváshiány idején érzékcsalódásotok?

Bármi jöhet.


Ééés azért került ebbe a kategóriába mert hiszünk abban hogy van néhány dolog ami nem az agy játéka hanem tényleg létezik,és megjelenik előttünk.



2016. nov. 4. 01:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Csütörtök reggel 9-kor ébredtünk mindhárman megbeszélt időben.
2016. nov. 4. 01:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakam zsibbadt akkor is, amikor nem éreztem, hogy álmos vagyok. Tehát nem attól féltem, hogy elalszom, hanem attól, hogy elájulok. Nagyon lassú volt a felfogásom, meg a környezetemet is lassúnak éreztem, valószínűleg lassan is reagáltam a dolgokra. De én másfél napnál tovább sosem maradtam ébren. Hallucinációt nem tapasztaltam.
2016. nov. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy úgy láttam a szemem sarkából, mintha valami mozogna ott, de közben nem mozgott semmi. Nem volt túl látványos. Azt hiszem, ez olyan 2 nap után volt.
2016. nov. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mostis halicinálgatok itt éjelesbe :D énis a szemem sarkából látom,hogy mozogvalami de semmi sehol
2016. nov. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt, két napja.


Az egyik hogy egy teljesen kék ruhában lévő néger nyúl felém(vigyorogva), a másik hogy egy repülőből kiugrik egy kacsa aminek Indiana Jones kalapja van.


Egy fárasztó napom volt, és este 11 szóval nem csodálkoztam. Voltak már ennél is cifrább hallucinációim fáradtságtól, de ezek voltak a legutóbbiak.

2016. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Életem egy szakaszában hónapokig 2-3 órákat aludtam naponta. Akkor történt egyszer, hogy az analóg óra számlapját egész délelőtt fordítva láttam, és qrvára nem értettem, hogy ha pl az előbb 16 óra 5 perc volt, hogy lehet 10 perccel később 15.55.
2016. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éjszakai alvást kihagyva, másnap adrenalindús programok közepette német emberek német beszédét magyarnak hallottam. Persze tudtam, hogy képzelődök, de akkor eléggé megtréfált az agyam.
2016. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 salamonsziszi válasza:

Nekem 40 óra alvásmegvonás után jött elő és percekig tartott. Már az ágyban feküdtem, néztem a falat ami előttem volt és formák jelentek meg. Háromszöget, négyszögek,stb.

Rettenetesen élénk színűk volt. És mozogtak. Csúszkáltak egymás alá, fölé, jobbra, balra.

Igazán kellemes és pozitív élményként maradt meg mert közben végig arra gondoltam, milyen csodálatos az emberi agy. :)

2017. aug. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NopeAndDope válasza:

Szeptember óta nem alszok rendesen max 4 órát naponta

És ja lehet hallucinálni.

Az a legjobb amikor nem számítasz rá.

Pl.: a dolgod végzed a toaletten és jönnek az elfek vagy kerti törpék és furulyáznak.

Vagy ülsz otthon egyedül csend van és dallamokat zenét hallasz.

2019. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!