Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy energiavampir, le tudja...

Egy energiavampir, le tudja szivni energiamat ugy is, hogz fizikailag nincs velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiubaratom,aki energetikailag nagyon alacosny szinten van,semmi nem jon ossze neki. Idokozben bevallotta,hogy titkon szerelmes belém,és ez adott neki reményt az egèsz életéhez.Egésznap rám gondolt,ròlam ábrândozott,en mindekozben azt vettem eszre magamon az utobbi idoben,hogy elmondhatatlanul faradt,es levert vagyok.Ha találkozunk,elmondja mennyire jò velem lenni,teljesen 'feltöltôdik'. Ùgy érzem,ha nem talâlkozunk is az èn energiámbòl táplálkozik...ez lehetséges?

Elnézést a hosszù írásért.



2016. nov. 13. 18:16
 1/5 anonim válasza:
76%
Ugyanez tortent velem és a legjobb baratommal. Lehetseges, ha csak ragondolsz felhuzza az agyad az, hogy faraszt, nincs kedved hozza, es a panaszaradokhoz. Mindenkinek kell a pozitivum az eletebe, es minel kevesebb negativ. De ha o csak negativval bombaz, elhiszem, hogy ugy erzed, lesziv. Probald meg kicsit lazabbra venni a dolgot, talalkozzatok mondjuk havonta 1x akkor is csak egy orara. Igy megmarad az energiad es ot sem hagytad melyponton.:)
2016. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ozmium42 ***** válasza:
2016. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az elsonek!

Akkor egy cipoben jarunk... Igen,folyamatosan ez jár,a fejemben,hogy mennyire nagyon idegesít màr..


Es te leépítetted ôt?

2016. nov. 13. 19:00
 4/5 anonim válasza:
Az elso vagyok, hat abbol a szempontbol leepitettem, hogy havi 1x talalkoztam vele, es amint kezdett az agyamra menni a sok panasz, azonnal temat valtottam, de persze ezt nem szabad feltunoen, nehogy az illeto szarul erezze jobban magat. Nem ismerem a baratodat, az enyem elegge depresszios hajlamu, ezert nem volt erom magara hagyni teljes mertekben, csak redukaltam a cseteket meg a talikat. Es persze probalkozz minel kevesebbet gondolni ra, mert ugy csak magadat szivod le:) orulok, hogy segithettem!:)
2016. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom neked!:)
2016. nov. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!