Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fizikailag hasonlítunk a...

Fizikailag hasonlítunk a legjobb barátnőmmel, van még ezzel így valaki?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy nem csak a személyiség, stílus és érdeklődési kör egyezik vagy hasonló gyakran a (legjobb) barátoknál/barátnőknél, hanem a testi adottságok is. Vagy nincs igazam? Valahogy ez rám és a környezetemre is igaz, általánosságban.
2014. szept. 11. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

én :)

külsőre is hasonlítunk :)

2014. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlítunk...legalábbis kiskorunkban mindig azt hitték, hogy ikrek vagyunk, tényleg nagyon egyformák voltunk. Viszont mára, 10 év elteltével ez változott, már nincs sok hasonlóság külsőre.

Belsőre természetesen van, de azért közel sem vagyunk egyformák, másabb az ízlésünk, érdeklődésünk, személyiségünk is kicsit. De nem annyira, hogy ez gond lenne, pontosan ezért vagyunk barátok:)

2014. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szőke vagyok és kék szemű, és világéletemben barna hajú, bőrű, szemű emberekkel hozott össze a sors.
2014. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is eléggé hasonlítunk a legjobb barátnőmmel. :)
2014. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egykoruak vagyunk. Az eredeti hajszinunk egyforma. A szemunk szine is. Alkatilag elterunk egy kicsit mivel o alacsanyobb nalam.
2014. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyanaz a súly, ő Kb. 1 kilóval könnyebb és 1-2 centivel alacsonyabb, de ez szinte észrevehetetlen :D Mindkettőnknek barna szeme van. Ő fiatalabb 1 évvel.
2014. szept. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!