Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez része a gondolatolvasásnak?...

Gazell kérdése:

Ez része a gondolatolvasásnak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm( nem nevezném meg, ha nem probléma)gondolatolvasói hajlamokkal rendelkezik. Persze nem ez itt a kérdés, hanem az, hogy honnan tudta előre, hogy beteg lesz, mikor az égvilágon semmi baja sem volt. Csak kijelentette, hogy "jövő héten nem leszek, beteg leszek". Ez része a gondolatolvasói képességnek?

Most elmondom,honnan is vettem ezt, hogy gondolatolvasó. Nos, amikor beszélni akartunk vele, kitalálta, hogy mit akarunk. Aztán pedig egyszer oda jött hozzánk, hogy "akartok tőlem valamit?" , pont mikor oda akartunk menni hozzá. Amikor a karkötőt, amit vettünk akartam neki odaadni rámnézett, mikor még nem mondtam semmit és azt mondta, hogy "ez az enyém?".

Mit gondoltok?



#látás #jövő #képesség #Gomdolatolvasás
2016. nov. 26. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2016. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi? Valóban tud az illető gondolatot olvasni? Ja és: amikor megkérdeztem tőle, hogy honnan tudta elkezdett pakolászni, beharapta a száját, szóval ideges lett. Lehet valami "különeges ember" vagy ilyesmi?
2016. nov. 26. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Te hülye vagy. Ennyi erővel én megkérdezek valakit hogy hány óra van és gondolatolvasó vagyok? B+, tudod te mi az a kérdés? Definíció szerint azért használjuk, mert nem tudunk valamit. Meg hű, kitalálta mit akartok, képzeld mikor hatáirdős meló előtt emailt küld a kolléga én is kitalálom, hogy nem a nagyanyám rószaszín zoknijáról akar beszélni, hanem a melóról.


Egyébként meg csak kiiratta magát kamu táppénzre akármilyen okból, mindenki csinálja.

2016. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy beteg lett érezhette is, vagy nem volt beteg, vagy direkt az lett vagy tippelt pl. a környezet alapján. Valkije beteg volt stb...

Nem tudom milyen személyiség. Figyelmes. Az is valószínűbb, hogy figyel titeket, mint a gondolatolvasás.

Valószínűleg nyitott személyiség és ha nem ő kapta volna a karkötőt, elpoénkodja.

De ha szülinapja volt és sokszor csinálsz ilyet, ne csodálkozz rajta.

Én is találtam ki sokszor ki mit akart. Ettől még csak tipp volt. Logikus tipp.

2016. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első, hagyjuk ezt.

Kedves Lucifer, Köszi, hogy normális választ adtál. Amúgy csak úgy vettünk karkötőt neki, olyat amilyen nekünk is van. Elárulok pár dolgot a személyről. Nem velünk (barátnőimmel) egykorú, jó emberismerő, nem hinném, hogy kamu táppénzre íratná magát, nagyon lelkiismeretes.

2016. nov. 26. 11:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra tippelnék, hogy kivételesen jó emberismerő és a legapróbb jelből is képes következtetni egyes dolgokra.
2016. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy? 7?
2016. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem. Tizenkettő éves vagyok, bár az én felfogásomban ennek nincsen lényege. Itt az intelugenciaszint számít, nem?
2016. nov. 26. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Spirituálisan baromira emelkedett.

Nem gondolatolvasó csak nagyon jól érez titeket. Ha egyszer LSDzel, hajnizol, gomábozol, megérted hogy értem.

Ő szer nélkül alap szinten néha vagy mindig érzi mások érzelmei.


Másik pedig nem gondolatolvasói készség de ugyanilyen nagyon alap szintű spirituális készség.

Ha megkérdeznéd, miért és melyik nap vagy hány órában, nem tudna válaszolni, de tudja időszakot és nagyjából témát( betegség).

2016. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon Köszi a hosszú és értelmes választ!

Valahogy egyébként amikor elsőre megláttuk, akkor közel kerültünk hozzá. Amúgy az egyik tanárunk, és mindig különösen többet és maximumot vár tőlünk. Amikor egyedül volt a terembe és be akartunk menni, de nem mertünk, kijött és azt mondta: " Miért jöttetek?" , tudja, ha akrunk valamit, érze minket.

2016. nov. 26. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!