Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez része a gondolatolvasásnak?...

Gazell kérdése:

Ez része a gondolatolvasásnak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm( nem nevezném meg, ha nem probléma)gondolatolvasói hajlamokkal rendelkezik. Persze nem ez itt a kérdés, hanem az, hogy honnan tudta előre, hogy beteg lesz, mikor az égvilágon semmi baja sem volt. Csak kijelentette, hogy "jövő héten nem leszek, beteg leszek". Ez része a gondolatolvasói képességnek?

Most elmondom,honnan is vettem ezt, hogy gondolatolvasó. Nos, amikor beszélni akartunk vele, kitalálta, hogy mit akarunk. Aztán pedig egyszer oda jött hozzánk, hogy "akartok tőlem valamit?" , pont mikor oda akartunk menni hozzá. Amikor a karkötőt, amit vettünk akartam neki odaadni rámnézett, mikor még nem mondtam semmit és azt mondta, hogy "ez az enyém?".

Mit gondoltok?



#látás #jövő #képesség #Gomdolatolvasás
2016. nov. 26. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jo erzeke van a testbeszedhez. Vannak emberek akik ugyesebben meglatjak a dolgokat mint masok a tudatalatiuk legalabbis ok nem is tudnaknrola csak azthiszi megerzes kozben meg apro jelek arulkodna es a tudatalatija ezeket eszreveszi es igy jobban kitudja talalni amire gondoltok vagy amirol beszeltek. Szimpla testbeszed az egesz. Olyan, hogy gondolatolvasas nemletezik. A fejedbe nem lat bele senki ha te gondolsz egy aksrmekkora szamra senkinse fogja tudni, hogy arra gondoltal amig el nem mondom max rahibaznak.
2016. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!