Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Titok! Mit szoktatok érezni,...

Titok! Mit szoktatok érezni, hogy működik nálatok?

Figyelt kérdés

Nálam igazából akkor tudom, hogy működni fog, amikor tartok valamitől, de aztán elhiszem, hogy sikerülni fog és rendesen várom, már kicsit örülök előre.

Tehát egy vizsga előtt úgy érzem magam, mint amikor tudom, hogy másnap elmegyek és meg fogom venni az x-t, amire már régóta vágytam vagy találkozni fogok valakivel, akivel ezer éve nem.

Ez szinte mindig bejött!

Szurkoljatok, jövőhéten nagy nap lesz!


2016. dec. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lesz jövő héten?
2016. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én előre megálmodom és már nem is csodálkozom sokszor azon ha Dejavu érzésem támad
2016. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt érzem, hogy hamarosan jön Lucifer-666. Figyeljétek meg, hogy igazam lesz.
2016. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az öröm ès a hála èrzèsèben ès jelenèben megmártott gondolatok megvalósulnak
2016. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áztatot* (mert ugye az állapotot tartani kell. A kettő èrzèsnek egyszerre kell jelen lennie. Az szeretetet a mellkasod elulso reszen erzed, a halat a hatad kozepen. Ha fenntartod mindkettot, bizseregni fog a fejed. Ez nem vicc bár annak tűnik.
2016. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!