Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók ez mennyire működik...

Skorpiók ez mennyire működik nálatok?

Figyelt kérdés

Olvasom a skorpióról hogy nagyon jó ráérző, olvas az ember gondolataiban mindent tud. Nekem az én skorpióm (aki tetszik ) azt mondta, hogy nem tudok rajtad kiigazodni. Akkor ezt most vehetem bóknak? Igazából még nem akarom hogy most rögtön összejöjjünk, hanem húzni szeretném még néhány hónapig mert az úgy izgibb. Valójában halálosan belezúgtam már az első nap, de néha barátságtalanul viselkedem vele hogy leplezzem. Marha jó pasi!


És még egy másik a hűséggel hogy álltok, mondják sokan szexmániás ez a jegy, meg ragaszkodó féltékeny, tudtok úgyis hűségesek maradni egy emberhez, hogy közben nem b.sztok félre?


2010. aug. 3. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

És ha azt mondom hogy nem? És ha azt hogy igen?

Hogy lehet ilyen baromságokat kérdezni , akkor mondok egy nemet, és akkor szakítsatok vagy nemtudom :D omg

2010. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jól van na csak kiváncsi vagyok.....mmm...
2010. aug. 3. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha lányok véleményére is kiwi vagy: általában megérzem, hogy mit gondolnak az emberek, de aki nagyon kiismerhetetlen, annak a társaságában nem mindig tudok felszabadult lenni, ezért inkább kerülöm(: Szexmániás vagyok, de nem tudnám megcsalni a barátomat egy röpke kalandért, az én gyomrom nem veszi be az ilyesmit:) Ha érzem, hogy másnak is csapja a szelet a fiúm, fogom magam és hiszti nélkül kilépek az életéből. Amúgy szerintem ne várasd olyan sokáig a srácot, mert még a végén besokall és ott maradsz megfürödve:D
2010. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom is skorpió, és néha 'olvas' a gondolataimban, de csak ha mindkettőnknek ugyan olyan kedve van...

A szexmánia az nála is jelen van, és amikor 'kanos' akkor elképesztő dolgokra képes, de az ezzel járó rendkívüli perverzséget, valamint a féltékenységet és a 'birtoklási vágyat' meg kell szokni(és nem kell félreb*szni, mert az első az utolsó esélyed nála). Ha te is tetszel neki, akkor mindent meg fog érte tenni, hogy az övé légy, ő nem fog megcsalni (hűséges, mint a kutya).

Annyit tudok még mondani, hogy nekem szereti megmondani mit tegyek, de tiszteletben tartja, ha valamire nemet mondok/máshogy döntök, mint ahogy ő 'elvárja'.

Ja és még valami: ha barátságtalanul viselkedsz vele, akk. ő is így fog válaszolni...

(amiket leírtam, az saját tapasztalat, ez a srác lehet másmilyen is, ne vedd készpénznek ezeket....)

18L

2010. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Roxanaaa-val egyetértek,lány vagyok,de alapvetően ilyen.

Ha megkapunk mindent a másiktól miért b-nánk félre? Ha már egyből így állsz hozzá.....

2010. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az én skorpióm nagyon hűséges ugyanakkor érzékeny is, fontos neki a lelki összhang, azzal együtt, hogy szexmániás :D Kicsit rosszindulatúak és gyanakvóak alapból, de ő ezen tudott változtatni (könnyen megsértődik semmiségeken). Iszonyú birtoklásvágya van. Én oroszlán lány vagyok, képzelhetitek, mi megy itt :))


A mi kapcsolatunk lassan alakult ki (4-5 hónap). Egyébként elég, ha a skorpió érdeklődését fenntartod, akkor nem néz új préda után. Többre értékelik sztem a lassabba kialakult kötődéseket, mint a nagy fellobbanásokat.

2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%

én skorpió vagyok. nem olvasok mások gondolataiban, de nagyon jók a megérzéseim. nyilván ez nem amiatt van, hogy skorpió vagyok:D és hűséges vagyok, gyűlölném magam ha nem így lenne.. viszont nagyon erőszakos vagyok és állandóan uralkodni akarok a kedvesemen.. hát ez van. sokat féltékenykedek de ezt nem vallom be. és, nem vetem meg a szexet.. sőt:D

nem hiszem hogy a te skorpiódról is többet megtudsz ezáltal, de remélem segítettem:D

2010. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

en skorpio vagyok,de lany..es sokszor vannak megerzeseim amik neha bevallnak neha nem.

de gyakran szoktam ezek alapjan donteni,nem nagyon volt meg olyan h oriasit hibazzak.bar nem adok teljesen igazat mert lehet ilyen paranoia kepzeles is szoval nem teljesen lehet rajuk szmaitani de nagyreszt igen,van egy hatodik erzekuk ami segitsegevel azt is kiszurjak aki hazudik.(sajat tapasztalat..valahogy erzem amikor hazudnak nekem,vagy atakarnak verni..persze nem mindig ,mert van amikor csak gyanakszok)

2010. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi a neved, kérdező?
2010. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a skorpiók tényleg jópasik! :D
2010. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!