Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamiért ugy érzem mintha...

Valamiért ugy érzem mintha 2016.3.27 történe vallami miért?

Figyelt kérdés

Miért érzem úgy mintha ezen a dátumon történe valami,mert reménykedem az exem visza téréseben de már lehetetlennek tartom!de mielőt ez a dátum belém éget volna!

az utan pár napra az exem egy képet rakot fel fb re profilnak amely ezt a dátumot tartalmazta!mármint a tavalyit! 2015.3.27 az ált a kép cimben,hogy""egy esély mindenkinek jár" mi ez vlm?valami ezotérikus kapcsoalt az exemel?mert ugy érzem mitnha meg érenzém mikor rám gondol! nem tudom miez,valami érzék vagy valami butaság?vallami miat nem tudok másra gondolni csa kerre a bizonyos dátumra,valami átok vagy mi ? kérlek Írjatok valamit,köszönöm :)


2016. dec. 22. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát csak te tudhatod,mi történt veled idén március 27.-én..miért filózol a múlton? :D
2016. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemtudom mi történt,de én a jövőre értem!!.. a 2017.3.27 re értem...
2016. dec. 22. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, hogy mindig a buták hisznek az ezóban.
2016. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért az idei dátumot kérdezted?

Tudod,én látom,mi fog történni jövőre. Megbuksz nyelvtanból. Inkább tanulj meg helyesen írni.

Nincs semmi féle átok,vagy véletlen egybeesés,vagy hiányzol neki. De miért nem kérdezed meg őt,ahelyett,hogy itt várod az égi megerősítést,hogy a szaturnusz belépjen a nyilas jegyébe és a nagymedve csillagképe 7 csillag helyett spórolás szempontjából összeálljon hat csillagból,valamint hogy Andy Vajna és Timike kimaxolják a csokot?

2016. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
még valószinu nem voltla ilyen helyzetben! és már ki kerultem sulibol :/ de sajna oly nehéz tabeltrol irni,ugy hogy az ujjaim le fagynak :)
2016. dec. 22. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:

szabad ilyenkor - akár lefagyott (egybeírva) ujjakkal azt pötyögni: bocsánat, eltévesztettem... Olyan emberi az ilyesmi.


Ne hergeld magad bele ebbe a dátumba, mert elvonja az erődet a jelenlétből, ezért butaságokat csinálhatsz. Itt és most mi a dolgom, mi van - ezzel kell törődni.


Azután a szerelemed vagy visszatér, vagy nem.

2016. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor bizony történni fog valami. Vége lesz annak a cseszett-b*szott karácsonynak. Alig várom már.
2016. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak most látom, hogy a harmadik hónapra gondolsz.
2016. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalan vagy de tableted van? :D
2016. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ha telefonon elgépelek valamit visszatörlöm és kijavítom.
2016. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!