Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az éveknek van védőszentje,...

Az éveknek van védőszentje, arkangyalja, hasonló szellemi, spirituális "vigyázója"; valakinek a pártfogása, oltalma, védelme alatt áll egy bizonyos időszak? 2016-nak ki a pártfogója?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy ezotériaellenzők ne írjanak, köszi!

2016. dec. 24. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2017-ben megváltozik az èlet. Új èrtelmet nyer. A technológia terèn ès a felfogás terèn, a megszokott (fejlődèst gátló) dolgok ès felfogás, a tömeg figyelme híján eltűnik.
2016. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Asztrológia alapján mondod?
2016. dec. 27. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze. Az évenkénti védők gondolata nekem új, a linkelt újság pedig egész komoly. Hogy az asztrozofiában képben legyél, érdemes megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=A4LiCluq8bI
2016. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jajjjj, közben leesett... :-) Most lefáradtam magamtól! ;-)


Jó, hogy írtál.


Köszi a linket! Paksi Zoltántól már hallgattam előadást, majd sort kerítek arra a videóra, amit megadtál!

2016. dec. 28. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!