Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a spirituális,...

Mi lehet a spirituális, illetve racionális magyarázat arra, hogy vélhetően lélektárs, ilyen hosszú idő után felbukkan?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom.Nem térnék ki a kapcsolatunkra részletesebben, mert hosszú...Minden esetre bizonyos jelekből nem olyan rég rádöbbentem, hogy lélektárs lehetett az életemben.Kb 15-16 éve nem hallottam felőle.Volt kisebb vitánk az utolsó találkozáskor, de nem váltunk el haraggal, nem szakítottunk konkrétan, csak a nagy táv.miatt megszakadt a kapcsolat.

Lényeg, hogy kb 1 hónapja egy ezoterikus érdeklődésű barátnőmmel beszéltünk a lélektárs témáról és szóba hoztam ezt a barátomat, kibeszéltük kicsit a kapcsolatot és barátnőm azt mondta, sokan ott hibázzák el, hogy a lélektársat az igazinak tekintik, pedig lehet hogy ebben az életben nem ez a feladatuk.Nos, én a beszélgetés után átértékeltem magamban a dolgokat és miután sikerült elfogadnom, amit barátnőm mondott, úgy éreztem, összeállt bennem a kép...Megértettem miért nem lehetünk együtt és elmúlt a haragom, kicsit átalakultak az érzéseim és meglepő módon, két nap múlva ez a fiú közösségi oldalon felvette velem újra a kapcsolatot, pedig már azt hittem, nem is emlékszik rám.Ez szerintem nem lehet véletlen...De akkor mégis hogyan, miért? Ennyi idő után...Már családja van, de szépeket írt nekem.Hogy felejthetetlen számára ami köztünk történt, stb...

Persze nagyon örülök neki, nagyon megnyugtató érzés, hogy valamilyen szinten újra megvan a kapcsolat.Csak nem értem, mi lehet az oka, őt meg nem akarom még erről faggatni.

Egyébként talán az is fontos lehet, hogy mielőtt ez történt (mármint hogy ismerősnek jelölt) egy este meditáltam és arra koncentráltam, hogy szeretném, ha újra megerősödne köztünk a kötelék.Mert mindig éreztem, hogy van köztünk ilyen, de a legutóbbi találkozásunk óta meglazult.Bár álmomban gyakran találkoztunk és általában arról szóltak az álmok, hogy szeret (annak ellenére hogy mással van).És sok álmomban szó esett egy levélről, amit nem kaptam meg, pedig abban írta hogy el fog még jönni.Mikor a levélről álmodtam mindig nyugtalanul ébredtem és teljesen valósnak tűnt, hogy létezett ilyen levél, nagyon zavarba ejtő álmok voltak ezek.Egyébként ő volt az egyetlen, aki miatt a "képességeim" megerősödtek.Ő erről nem tud...

Mire véljem szerintetek ezt az egészet?


2016. nov. 4. 17:39
 1/4 anonim válasza:
racionális magyarázat hogy ez a sors iróniája spirituálisan meg nem tudom.
2016. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebbe az a érdekes,hogy pont azután jelent meg miután az érzéseid megváltoztak.szerintem amúgy ikerlelkek vagytok.azok tudnak telepatikusan kommunikálni egymással.A barátod megérezte,hogy már nem haraggal gondolsz rá.én is ismerem az ikerlelkem,de már 2 éve nem láttam,de tudom és érzem,hogy együtt leszünk.
2016. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Racionális (ésszerű) magyarázat az, hogy irracionális (ésszerűtlen) dolgokat nem lehet racionálisan megmagyarázni!
2016. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a levél keresetlevél lehet, valószínűleg bontóperen gondolkodik...
2016. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!