Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes spirituális előadások...

Érdekes spirituális előadások (YouTube)?

Figyelt kérdés
Kit érdemes hallgatni? Volt-e olyan anyag, amiben megfogott valami, mi volt az? Kinek az előadásán való részvétel egy élmény?
2017. jan. 7. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Mooji, Nisargadatta Maharaj. Ha mélyen megéled azt amiről ők beszélnek, akkor meg fogsz érteni minden vallást, el fog tűnni az összes látszólagos (fogalmi) különbség. Viszont utána nem is lesz szükséged semmiféle vallásra. Fontos tudatosítani, hogy amikor őket hallgatod, gyakran nem hozzád szólnak mint egóhoz, hanem mint önvalóhoz.
2017. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
#1-hez hozzáteszem még: Rupert Spira
2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
És teljesen jogosan teszed hozzá!
2017. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Angolul tudsz? Akkor ajánlok egy angol nyelvűt, aki szerintem az egyik legjobb.
2017. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igyekszem tudni, jöhet. Többieknek is köszönöm + folyamatosan jöhetnek ajánlatok
2017. jan. 7. 20:31
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Spiritualis temakban minden egyeni szinten dol el, ki mivel tud egyutt rezegni, mire van szuksege es eppen mi az amit be tud fogadni, amire keszen all es mi az amit nem.

Amivel vagy akivel nem tudsz egyutt rezegni azt nem erted meg, nem tudod befogadni, ezert jobb ha a sajat utad jarod es keresed meg azon szemelyeket akik szamoda mondjak el azt amit eppen tudnod kell.

2017. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
És ha majd meguntad Mooji-t, Maharadzs-t, a köcsögkészítőt (Spira), meg Tollét meg Adyashantit meg a Papit meg a Maharisit meg a többi, divatos spirigurut, akkor írj nekem, és adok neked olyan könyveket, amiknek már csupán az elolvasása tudattágulást okoz. Ha nem szeretsz olvasni, az pech, videókkal nem igazán tudok szolgálni.
2017. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Angol: mindandmagick, a Mystery School videókat kezdd el nézni az elejétől, nekem nagyon tetszettek.
2017. jan. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Winsxs, én örülnék, ha írnál nekem egy pár ilyen könyvet...
2017. jan. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!