Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy emberfeletti lény segitség...

Egy emberfeletti lény segitségével megtalálhatok valakit?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a buszon láttam egy tök jó csajt aki nagyon tetszett.

Oda akartam menni de a tömött busz miatt nem tudtam. Figyeltem egy darabig amit észre is vett. Azóta sosem láttam. Nagyon szeretnék vele újra találkozni, hogy meg tudjak vele ismerkedni. Kérhetem ekkor valami démon vagy valami segítségét, hogy meg tudjam ismerni? Nagyon tetszett és nem tudom kiverni a fejemből ! :(


2017. jan. 8. 23:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Inkább utazz többször azon a buszon, hátha megint meglátod, és akkor talán több sikered lesz.
2017. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már 3 éve folyamatosan járok azzal a busszal szinte minden nap.
2017. jan. 9. 00:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az ilyenekben de már csak ebben reménykedek. Facere is gondolkodtam, hogy már kiírom, hogy keresek valakit de nem emlékszem milyen ruha volt rajta de az arcát még most is láttom magam előtt. Nincs at a tömeg és oda tudok menni már tuti elhívtam volna valahova. Lehet hülyének néztek de ez van!
2017. jan. 9. 00:30
 4/11 anonim ***** válasza:
veledutaztam[pont]hu sok sikert :)
2017. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sad story bro...
2017. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Trollok és súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek !
2017. jan. 10. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Ne haragudj, ezt kellett irjam :D Amugy én hiszek a természefeletti dolgokban, de nem hiszem, hogy ez segítene. Az ilyenben több a kár mint a haszon.

2017. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Emberfeletti lény vagyok, nem soha nem fogod megtalálni. A legjobb, ha leteszel róla, vagy szerzetesnek állsz.
2017. jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly ?
2017. jan. 11. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!