Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » írtok nekem ijesztő félelmetes...

írtok nekem ijesztő félelmetes történeteket amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

velem is sok történt pl.: egyszer egy este éppen lefeküdni készültem amikor láttam egy emberhez hasonló alakot amint nézett be az ablakon.

és ami a legfurább volt hogy az ablak az udvarra nézett nem az utcára.

ha az utcára nézett volna nem ijedtem volna meg mert megy egy ember az utcán és benéz hogy mi van bent. de az udvaron nem volt senki.

ha veletek is történtek ijesztő történetek írjatok!

előre is köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 14. 16:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer azt álmodtam, hogy bementem a templomba (valóságban nem szoktam oda járni). Sétáltam, néztem a képeket. Az egyiken Jézus volt ahogy az ég felé néz a kezéből galambok szállnak fel. Azelőtt megálltam kb 5 méterre. Olyan ember nagyságú kép volt. A templom am sötét volt de valahogy a kép részletei látszódtak. Aztán világos lett, hátranéztem h ki kapcsolta fel a villanyt de senki nem volt ott. Ekkor visszafordultam a kép felé, de Jézus ott állt előttem. Átlátszóan, a képen üres volt a helye a galambok meg elrepültek körülöttem. Erre a látványra felriadtam, azt hittem kiszakad a szívem úgy dobogott vagy 2 percig. :D
2017. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ez nagyon rossz lehetett
2017. jan. 14. 17:09
 3/29 A kérdező kommentje:
akinek van még az írjon :D
2017. jan. 14. 17:15
 4/29 anonim ***** válasza:
20%
Első, a stigmák nem jelentek még meg? :D
2017. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentek meg. :D semmi extra nem volt csak egy ijedtség. :)
2017. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem. :)
2017. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb voltam és még a szüleimmel aludtam. Egy este lépéseket hallottam és mintha valaki megengedte-elzárta volna a csapot. Percekig hangtalanul, ijedten feküdtem és végül anyum is felébredt és megnézte, hogy mi van a konyhában. Nem volt ott semmi...
2017. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
utolsó ez nagyon ijesztő lehetett
2017. jan. 14. 17:51
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Álom.

Egy pince szerű helyen voltam, halvány fèny, sok árnyèk. A tèglafalakat moha borította nèhol. A legmèlyebb lètező csend járta át a helyet. Valamennyire magamnál voltam álmomban. Kijáratot kezdtem keresni, mert nyomasztott a hely. A helysèg oldalán három fekete ajtót találtam egymás mellett. Kilincs nem volt rajtuk, ès mikor elsőre megpróbáltam kinyitni, megláttam mèg egy árnyèkot az enyèm mellett. Megfordultam, ès elöttem egy rövid ősz hajú, szinte kopasz vèzna fèrfi állt. Olyan volt, mint egy öreg gondnok, egy felmosó volt a kèt kezèbe aminek a vège a bal lába mellett lèvő vödörben ázott. A helyet enyhe ègett szag járta át. Halkan ès higgadtan rámnèzett a szemeit árnyèk fedte. Azt mondta, fagyos mosollyal az arcán, hogy "ne menj be az alaksorba." majd fogta a felmosót ès munkának látott. Nèztem egy darabig ès ismèt megfordultam, megpróbáltam kinyitni egy másik ajtót.

Abban a pillanatban ahogy az ajtóhoz èrtem, valahogy megfordultam ès mintha odarántott volna magához az öreg, de a felmosót fogta ès mosolygott. Egyre közelebb ès közelebb húzott hozzá valami. Vele szemben megálltam, vagy megállított, felnèzett. A szemei teljesen feketèk voltak, láttam bennük a tükörkèpem. Sziszegős halk hangon elismètelte, "ne menj be az alaksorba". Mefordultam ès odarohantam a harmadik ajtóhoz, teljes erővel nekiugrottam mire kinyílott. A földről feltápaszkodva ismèt egy pince szerű helyet pillantottam meg, konkrètan ugyanazt. Az öreg elöttem állt nekem háttal lehajtott fejjel. Elötte pedig ott volt a három fekete ajtó. Ekkor ismèt halk sziszegős hangon megszólalt. " ne menj be az alaksorba"...

Mikor felèbredtem a plafon, az ágyam felett, olyan volt minha be lenne ázva eg nagy foltban, pedig felettünk is laktak.

2017. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, ez nagyon durva! És mi lett a plafonnal? Eltűnt a folt?
2017. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!