Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » írtok nekem ijesztő félelmetes...

írtok nekem ijesztő félelmetes történeteket amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

velem is sok történt pl.: egyszer egy este éppen lefeküdni készültem amikor láttam egy emberhez hasonló alakot amint nézett be az ablakon.

és ami a legfurább volt hogy az ablak az udvarra nézett nem az utcára.

ha az utcára nézett volna nem ijedtem volna meg mert megy egy ember az utcán és benéz hogy mi van bent. de az udvaron nem volt senki.

ha veletek is történtek ijesztő történetek írjatok!

előre is köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 14. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Azóta is ott van
2017. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan dolog történt már, amit nem tudtam megmagyarázni.

talán az egyik legdurvább az volt, mikor aludtam, és hírtelen arra ébredtem, hogy a fűtés ellenére hideg van a szobában.

Be akartam takarózni, de ahogy felnéztem a takaró alól, a digitális óra fényében azt láttam valaki áll a szobám végében.

Azt hittem álmodom, bebújta a takaró alá,majd kibújtam alóla, de még mindig ott volt.A szoba eddigre elég hideg volt.

Itt kezdtem kicsit ideges lenni.

Majd a nevemen szólított, és elindult felém.

Itt nem tudom mi volt, de olyan ijedtséget, amit ott, akkor átéltem, szerintem kevesen éltek még át.

Valami önkéntelen reflexből a takarót magamra akartam húzni, mintha az bármit is számítana egy ilyen esetben, ha valaki áll az ágyad mellett.

A takarót húztam, de azt éreztem megakadt, és ez a valaki aki ott volt,nem engedte.

Ahogy egyre erősebben húztam éreztem hogy hideget lehelt ki, sz szerint libabőrös lett a nyakam, ahogy hozzáért a hideg levegő.

A fokozatos takaróhúzás eredménye nem hozott semmi sikert, de eddigre, olyan vizes lettem,hogy az ágyam úgy nézett ki, mintha egy vödör vizet öntöttek volna bele.

Majd a takaró a földre került, és ott volt mellettem.

Ekkor elájultam, de az óra szerint, mert ránéztem amikor ez történt, fél óra múlva magamhoz tértem, a takaróm a földön volt, és szét volt szakítva.

Az egyik részen egy fura minta volt, olyan háromszög, kör alakú jel, amiben furcsa jelzések voltak.

nem tudtam aludni utána, az egész takarómat bedobtam a kályhába és feltüzeltem.

Azóta 5 féle önvédelmi eszköz van az ágyam mellett, de semmi ilyen nem volt.

2017. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

Én sokszor álmodtam hasonló dolgokat, gyerekkoromtól kezdve.

Kiskoromban az álmodtam, hogy az ágyamban fekszem és "ördögök/démonok" kínoznak valahogy. Hatalmas zsibbasztó, fájdalmas érzés ami leírhatatlan, mentális és fizikális kín. Ez a szenvedés pár hónapon belül többször megismétlődött. Álmomban nem tudok mozogni, szenvedek, egy démon engem néz, nem gondolkodok azon mi történik, mi hogy van, mit csinálok, csak fáj és szenvedek. Egyik alvásparalízisemnél is éreztem egy démon jelenlétét mögöttem. Sok ilyen álmom volt.

2017. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, lèpj tudatszintet ès sz általad dèmonnak nevezett lènyek felrtt hatalmad lesz. ;).

(Tapasztalat)

2017. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Álom:Bent vagyok egy gömb alakú szobában,kék.feketére van festve belülről,és mindenhol háromszög,négyzet,és kör alakú kijáratok,de bármelyiken próbálok kimenni,mindig ugyanabba a szobába jutok vissza.Nagyon nyomasztó volt.


A másik eset nem álom volt.Ha nem velem történik,talán én sem hiszem el.Meló után lefeküdtem pihenni,és egy hang azt mondta"Nem vagy egyedül" és a csukott szemem előtt megjelent a szoba sarka,ahol egy humanoid árnyék ment el a függöny előtt.Kipattant a szemem,és felültem,nagyon megijedtem! Megőrültem??? kérdeztem magamtól.Erre újra elismételte a hang kihangsúlyozva,olyan stílusban,hogy "Ezen most mit csodálkozol ennyire?"

"NEM VAGY EGYEDÜL"

Nem fenyegető volt a hang,hanem csak fel akarta hívni a figyelmemet,hogy legyek óvatos,vagy ilyesmi.

Abban a lakásban amúgy lehetett fura dolgokat érezni.Bátyám mondta,hogy nem egyszer olyan érzése volt,hogy figyelik.Látott egy emberszerű árnyat is,ami lassan eltűnt,mikor ránézett.

2017. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
A szeme sarkából ès fekete volt?
2017. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

"Utolsó, lèpj tudatszintet ès sz általad dèmonnak nevezett lènyek felrtt hatalmad lesz. ;)."

Igyekszem. Ezért is próbáltam előidézni a paralízist, hogy legyőzzem.

2017. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

egyszer ültem fenn a szobámban egy barátnőmmel, a földön fekvő kalapács pedig élével a földön (nyelével felfelé) elindult. magától. messzebb volt tőlem fél méternél...


könyvespolcról ami tömve volt, sorban leeső könyvek. majdnem 1 méter magas öntöttvas, 3 lábú mécsestartó feldől a semmiből.


most ennyi jutott eszembe. a le-és felkapcsolódó villany nem kunszt.

2017. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%
Leitatott egy csúnya lány ès szexuálisan zaklatott. Nem emlèkszek semmire az estèből de reggel mellette èbredtem náluk. Mikor megbökdöstem, hogy mi a f..z törtènt, azt mondta hagyj aludni szivem. XD
2017. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

utolsó előtti nagyon durva lehetett.

2017. jan. 15. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!