Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mennyire hiszitek el az...

Ti mennyire hiszitek el az ezoterikus dolgokat egy 0-10 terjedő skálán, iletve milyen témákban vagytok benne érdekeltek?

Figyelt kérdés

Én is tudok valamit szóval az én válaszom 10/7

Agykontroll ,UFO ,természet feletti lények és a' mágia bár az igazi az teljessen agykontroll .Ezeket a' dolgokat ismerem létező jelenségként .


Most a' tietekre vagyok kiváncsi !

Erlőlre is köszönöm !



2017. jan. 15. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

0/1000000

Nem hiedelmekben gondolkodok.


Minden témában mi fejlődést, jót hoz.

2017. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

én jóindulattal megadom magamnak a 3/10-et.


Mivel a meditációt és vallásokat is idesorolják ebbe a témakörbe. A meditáció és a lélek dolgai pedig létező jelenség, még ha a mai orvostudomány nem is foglalkozik vele. A vallás teológiai értelemben mindig is vita tárgyát képezi, még az azonos vallásúak között is.

Sok dolog van, amit egyszerűbb szellemekkel, démonokkal stb magyarázni mint a valósággal szembe nézni. Én pedig azt vallom, ha léteznek akkor ők nem természet feletti, hanem a természet része. Nem legyünk kirekesztőek. De pont azért eladható ez a bűbájoskodás, mert az ember úgy érezheti, hogy a színfalak mögé lát és beavatott a nagy titokba. Ha úgy gondolunk ezekre a dolgokra mint a természet része, akkor már nem is annyira izgi...

2017. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ha a személyes tapasztalt számít akkor 0-10, ha az ami hihető még számomra akkor 3-10 az öngyógyítás és az idegen lények létezése miatt.
2017. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

Magia, termeszet feletti lenyek, ilyen baromsagok 0.


Az UFOkban hiszek, hiszen a vilagegyetem nagy. Abban viszont biztos vagyok hogy nem jarnak a Foldre. A 90es evek elejen nagyon erdekelt a tema, de ahogy telt az ido rajottem, hogy kamu az egesz. ma minden tele van kamerazva, mindenki zsebeben ott a fenykepezogep, es NULLA bizonyitek van.

2017. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22%
10/10 szellem, UFO, ősi idegenek Stb sorolhatnám
2017. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
fúj erika berger már itt is náciskodik a patkány
2017. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Most úgy bebasztam ,hogy a' betüketsem látom ,de azért válaszolok 10/7 Minden azért nem igaz .

Én mindent láttam az ősi idegenej még szegittek ,de most csak az invázió kezdődik .

Megkell találnom a' szkarbeuszt ,mert azzal megnyerhetjük !

Oh én f,asz rajtam múllik minden.

Kérdező meg mindenku szerezetek fegyvert !

2017. jan. 16. 16:51
 18/23 anonim ***** válasza:
Valóban sikerült bebasznod, ha azt sem tudod, ki vagy, 17-es. :-))
2017. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ba_szki csak most nézem !

Ez így nem lesz jó ma nem iszok .

Egyépként már 1 órája tiszta vagyok ,de az is csak egy kis kis korty volt .

2017. jan. 17. 14:11
 20/23 anonim ***** válasza:
5/10 nekem. Arany középút. Nem mondom, hogy totál marhaság, de nem is hiszem el vakon.
2017. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!