Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha arra ébrednél,...

Mit tennél, ha arra ébrednél, hogy különleges képességeid vannak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is felfedezné,hogy pontosan mik is azok a kepességek majd amit csak lehet megtudakolnék róluk.Azért vigyázz!!Nem minden képesség áldás!
2017. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocsi...felfedezném
2017. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, és egyébként egyetértek veled. Nem minden képesség áldás. Bár nekem egy sincs :)
2017. jan. 31. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:

"Arra ébredni" kétséges, hiszen addig nem tudod, míg használni nem vagy képes - és tetted is.

Ha csak hiszed, beképzeled magadnak, ha hangoztatod is - elmekórtani esetté válsz.

2017. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nekem semmilyen képességem nincs és nem is hiszek nagyon ebben, csak érdekel a véleményetek :)
2017. jan. 31. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Látszólag semmit.
2017. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Missi_Key ***** válasza:
65%
Világuralomra törnék
2017. febr. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ember különleges, különleges képességekkel. Sok képességünket oly régen használjuk és adjuk át gyermekeinknek, hogy elveszítették hatásukat, nem tűnnek fel. Különleges az amihez nem szoktunk hozzá! Ezeket vagy tanuljuk, vagy "ráébredünk". Tényleg olyan, mint egy ébredés... különleges érzés, amíg rá nem jövünk, hogy ez mindenki más számára természetes. -D-
2017. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hisztek minden gondolatot ami a kettő eredetit erősíti.
2017. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jófajta képesség: csodálkoznék, örülnék, vigyorognék, amíg le nem higgadok, és el nem kezdek tanakodni, miért kaptam. Mi lehet a célja? Kitől kaptam? Örökre megkaptam, vagy csak addig, amíg egy feladatot el nem végzek? Szóval igyekeznék nyitott szemmel járni.


De ha nem jövök rá, mi a célja, és nem segít hozzá a jelenlegi életcéljaim megvalósulásához, akkor nem használnám azt a különleges képességet. Ha tisztességtelen előnyhöz juttatna másokkal szemben, akkor akkor is igyekeznék elkerülni a használatát, ha egyébként ezzel előrébb lennék a céljaim tekintetében.

2017. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!