Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen furcsaság történt...

Milyen furcsaság történt veletek eddig péntek 13-án? :D

Figyelt kérdés

bármire kíváncsi vagyok, ami ijesztő, furcsa esetleg röhejes és egy bizonyos péntkeken történt

Deee lehetőleg ne olyan izéket írjatok, hogy pl. fogat mostam!!!, vagy rossz volt a menzán a kaja, hanem ilyen különlegesebb dolgokat, ami amúgy még azelőtt soha sem, vagy ritkán történt meg veletek

paranormális cuccok is jöhetnek :D



2016. aug. 8. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Mèg annó egy pèntek 13.-ai napon ballagtam el az általános iskolából,de nem volt semmi különleges. :D
2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Általános iskolás koromban picit aggódtam a péntek 13-ák miatt. A legdurvább az volt ezen a napon, amikor suliban nagyon hirtelen hasmenés jött rám, és hát beszaladt a nadrágba. Nem is szóltam senkinek, csak jöttem haza egyből. Akkor még azzal magyaráztam, hogy ez milyen balszerencsés nap. Aztán viszont a következő péntek 13-án (amire emlékszem) találtam egy nagyon jó kis bicskát egy zacskóba csomagolva az utcán. Örültem neki, mert mindig szerettem volna egyet. A következőn meg pénzt találtam. Azóta viszont semmi extra nem történt, az elmúlt 20 évben.
2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Péntek 13-án született édesanyám.

Péntek 13-án érettségiztem (igen jó eredménnyel).

Péntek 13-an államvizsgáztam, szintén jól.

Pénetk 13-án volt a forgalmi vizsga, amit hibapont nélkül teljesítettem

Péntek 13-án volt az esküvöm

2016. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az utolsónak respect xD
2016. aug. 8. 12:01
 5/20 anonim válasza:
80%
Minden jó volt a legutóbbi péntek 13.-án. Tök jól éreztem magam, semmi szerencsétlenség. Sok jó jegy a suliban. Életem legjobb napja volt, míg meg nem hallottam, hogy aznap volt ez a párizsi terrortámadás. Ergo míg én lazultam és örültem a fejemnek, addig emberek haltak meg. Ennél lehangolóbb nincs a világon. ;_;
2016. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
78%

Aznap kihuztak a lottoszamaimat

5/5

2016. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Péntek 13.-án volt az esküvőnk: a ruhámat elszabták, a virágomat bosszúból úgy kötötték, hogy a templomba lépve szétesett, a pap meg olyan részeg volt, hogy azt sem tudta, melyik bolygón van. A vacsorát a bunkó rokonok tönkretették. Bizarr nap volt.
2016. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a péntek a szerencse napja, a 13 meg prím szám, ezért én nem hiszek benne, hogy rossz lenne a péntek13.
2016. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ozmium42 ***** válasza:
58%
Ott, ahol én lakok, tavaly péntek 13 Karácsonyra esett.
2016. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
86%

Nekem az a legszerencsétlenebb napom...

Általában elájulok,elesek,össze vissza töröm magam minden alkalommal...de a legutolsó volt a legrosszabb.... furcsáltam hogy semmi nem történt....aztán másnap tudtuk meg hogy papa meghalt aznap este :(

2016. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!