Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül vagyok, de valaki jelenlétét érzem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Keress valakit magadnak és nem érzed többé ,egyszerűen ki megy a' fejedből . Viszont ezt szerintem ne hangoztasd !
2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Kezdődő paranoia és oktalan nyugtalanság magánysággal megspékelve. Annyit tehetsz, hogy kimész a friss levegőre, mert lágyan fúj a szél orcádat simogassa a téli szellő. Az utak is biztonságosak abszolút-e biztonságosak nem csúszósak. Vagy menj le a balatonra úszni egyet. Kellemes időjárás van ország szerte lehet sárembert építeni. Emlékszem amikor még fiatal voltam gyakran mentünk víkendezni a parkban a nejemmel. Lubickoltunk a sárban és egymásra fröcsköltük. :)
2017. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
:)))
2017. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
ezt én is érzem időnként, csak én valami büdös lény jelenlétét szoktam érezni
2017. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Delator visszatértél !?

Mivan a' portállal ,hogy menekűltél meg ???

2017. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
21%
darth vader azt hiszem
2017. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Először is ne a gyakorin kérdezősködj, mert csak ilyen birka válaszokat fogsz kapni.
2017. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Velő ne hozd már az eszembe. Amúgyis egy féreglyukon keresztül jöttem vissza. A kísérlet teljes kudarc lett, és azóta a macskámnak sincs híre. Mellesleg az átjáró megnyitása több áramot fogyasztott, mint azt vártam. Lassacskán a közüzemi számlám az egekbe szökik és a feleségem hamvai is azzal fenyegetőznek, hogy elhagynak. Ott van még a lányom és az unokák, akik látni sem akarnak. Szóval vannak éppen elég gondjaim. Most talán csak az vigasztal, hogy segítettem ennek a drága kérdezőnek. :)
2017. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Na most kezdtem el felni,Te mit szivtal haver?
2017. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Hogy én? Nem dohányozom már egy ideje, mert figyelnem kell az egészségemre. Már 66 éves vagyok az egyetlen élvezetem az életben az a nyugdíj és nyugdíjemelés lenne, de csak nem akarják emelni, max a vérnyomásom emelkedik. De ti fiatalok ezt nem érhetitek.
2017. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!