Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egyedül vagyok mindig egy...

Ha egyedül vagyok mindig egy bizonyos gondolat kerülget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég rég óta hiszek a szellemekben. De mióta meghalt a papám, 2 barátommal nagyon benne vagyunk a témában. Esténként félek, nem tudok elaludni. Amikor egyedül vagyok a halálon gondolkozom. Nem is tudom mi a bajom, hiszen csak 12 éves vagyok! Tudok ellene tenni valamit? Már járok futni, festek, biciklizek az erdőben , de akkor is ugyan erre gondolok.

2016. aug. 11. 12:14
 1/4 anonim válasza:
31%
Depresszióban ez normális, jelenleg én is benne vagyok, labilis vagyok, éjjelente nem tudok aludni, mert ürességet érzek. De valamelyeset segít, hogyha ki tudom beszélni a problémámat egy hozzám közel álló embernek, a zene is segít. Például Five Finger Death Punch, mert tudok azonosulni a számaikkal, és szomorúbb témákat vetnek fel.
2016. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve halt meg papám, azóta szörnyű rémálmok kísértenek vele kapcsolatban, amiből sírva, sikítozva, félelemtől reszketve ébredek föl. Nem hiszek a szellemekben, úgy vagyok vele, ha léteznek is, miért bántanának pont engem? Ha valaha is történne valami paranormális bajom, nos legalább nem ettől parázva éltem le az életemet. Nagyobb a valószínűsége, hogy nem tudtál rendesen elbúcsúzni tőle, esetleg valami még köt hozzá (a családom pl. engem okol a haláláért, de ez hosszú sztori, csak példának hoztam föl). Normális, hogy a halálon gondolkozol, mindenki foglalkozik vele, ki mikor és mennyit... Beszélgess hozzád közelállókkal, gyászolj, amíg jól esik, de a barátaitokkal felejtsétek el ezt a butaságot. Rendbe fogsz jönni, esetleg kérj segítséget egy pszichológustól.


19/L

2016. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, sokat segítettetek.
2016. aug. 11. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly halt meg Nagymamám, és szerintem összeomlottam. Rengeteget gondolkozom rajta, magamat okolom, amiért nem ragadtam ki a környezetéből, hogy velem legyen és kényelmesen éljen. Idén az volt az érzésem, hogy utánahalok..félelmetes, mit be tud képzelni magának az ember.Ezek nagyon nehéz dolgok, főleg ilyen fiatalon..

Én folyton rágondolok, cukorbeteg volt, és mindig a fejemben van, hogy úgy főzzek, hogy Ő is tudjon enni belőle..Meg elképzelem, hogy mire mit mondana, hogy néha büszke lenne rám. Szóval velem van úgymond. Olyan cinkosom lett.

Nekem az segít, hogy sokat gondolok Rá, és igyekszem úgy élni, hogy örvendjen nekem ott fenn.

2016. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!