Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok játszik...

3 hónapos babátok játszik egyedül? Mennyire igényli a szülei folyamatos jelenlétét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kicsit kétségbeestem, 3 hónapos kislányomnak nagyon szépen beállt a nappal-éjszaka, evés rendszere. Sokat játszik a játszószőnyegen, az ágyában a forgó játékkal, kezébe adott csörgőkkel, ha meglát akkor hatalmasakat nevet, láthatóan örül, de mégis aggaszt, hogy néha 0,5 - 1 órán keresztül ha magára hagyom nem is hiányol, eljátszik magában, gagyog, örül a játékainak. Sokszor ha kézben van akkor nyűgös, és megnyugszik ha a játékai közé visszakerül vagy csak egyszerűen az ágyon fekszik nyugisan. :( Normális ez egy 3 hónaposnál?
2010. febr. 19. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond,ha egyedül is elvan.az én fiam is eljátszik ennyit magában.de ő elég sokat igényli,hogy vele legyek.
2010. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyem detto olyan, mint a te babad! Kb.egy honapja tettem fel ilyen kerdest. En elosztom, egy darabig egyedul jatszik, addig en csinalok vmit, majd vele jatszom. Nagyon elvezi, olyankor hatalmasakat kacag! jovo heten lesz 4 honapos.
2010. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már kezdtem aggódni, "régebben" sokkal inkább igényelte a társaságom, most is örül ha lát, ha játszom vele,de nagyon jól el van egyedül is, persze sokan azt mondják, hogy irigyelnek, meg de jó nekem, mert így van időm a pici mellett :(
2010. febr. 19. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

jó természetű lesz,NEM HISZTIS,NEM NYŰGÖS.

én babám se igényel úgy hogy bujna v. puszilgatna,és nem is szereti színte ha én nyúzom a puszival,nem szeret velem az ágyba feküdni,színte önállo pici korátol.

De azért any-anya-anya mindig.Hív játszani ,ölembe ül magátol sokszor, és hozza a könyveket sorba.Elhuzodik ha puszilom.Nyugtatni nem öleléssel lehet hanam a játékokkal.ILYEN TERMÉSZET,SAJNA A NAGYFIAM IS ÉS AZ APUKA IS.Belese gondolok inkáb,nyugtatom magam hogy nincs vele gond egy isteni jó baba ,én meg ugyis megpuszilom,és tanítgatom hogy kell a szeretetet kimutatni.

2010. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!