Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megnéztem egy videót. Tényleg...

Megnéztem egy videót. Tényleg rossz dolgok fognak velem történni?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy videót, ami nagyon bizarr volt, és félelmetes, beteg. A végén valamiért kitört belőlem a sírás is, pedig nem szokásom sírni. Aztán elolvastam, hogy az a babona járja, hogy aki megtekinti ezt a videót, azzal rossz dolgok fognak történni.. Nagyon kétségbe vagyok esve, és úgy érzem nagyon mélyen érintett ez a videó.Most mit tegyek?:'(


Mellesleg ez a videó volt az: [link]


NAGYON FÉLEK


17/L



2017. febr. 4. 12:31
1 2 3
 21/25 Martin3410 válasza:
Nem történik semmi sem azzal aki megnézi ezt a videót egy megszerkesztett szar az egész videó egy transzvesztita életéről szóló filmből lett kivágva amúgy az egyetlen jelenet és én nem féltem tőle félelem keltésre ez elég gyenge videó. https://www.youtube.com/watch?v=OB9SgldpPYE itt az eredeti zenétlen verzió ami a filmből van akit érdekel esetleg semmi ijesztő nincs benne.
2017. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Tudom, már eltelt azóta egy kis idó.. Nem tudom valaki idetéved-e ehhez a kérdéshez még, és elolvassa-e most ezt: Nem tudom hogy a videó miatt történt-e.. De nagyon megkavarodott az életem és olyan rossz volt az utóbbi 6 hónapom, amilyét soha nem is gondoltam volna. :( már öngyilkos akartam lenni olyan szinten rossz lett minden (nem fogom ide csak úgy kiírni, ha valakit komolyan érdekelne, megírom privátban esetleg) aztán ülepedtek a dolgok,és kicsit jobb lett pár dolog. Viszont az öngyilkosság gondolata még mindig erősen bennem van a történtek miatt. Erősnek kell lennem! Tehát nem tudom ennek van-e köze a videóhoz. Nyilván nincs csak pont így történt minden. De ha adhatok egy tanácsot azoknak akik hasonlóan kissé babonások mint én: NE NÉZZÉTEK MEG A VIDEÓT!
2017. aug. 6. 12:58
 23/25 anonim ***** válasza:

A legelső válaszoló vagyok.

Kedves kérdező, ha öngyilkos akartál lenni, illetve ha pszichikai/magánéleti gondjaid vannak, menj szakemberhez. Semmi köze a videónak ahhoz, ami a való életben történik, szóval nyugodtan nézze meg bárki. Én még tavaly nyár környékén láttam, viszont velem nem történt semmi rossz, sőt: egy nagyon rossz időszakomat zártam le tavaly nyáron, és azóta sokkal jobban vagyok. Egy nyomorult videofelvételen semmi nem múlik, ezt bátran elhiheted. Ha gondolod, nyugodtan írj rám, és beszélgethetünk, persze nem erőltetem, tégy, ahogy szeretnél. :)

2017. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Azt hittem valami eszméletlen ijesztő videó lesz linkelve :D

Már hogy történhetnének rossz dolgok ettől a hülyeségtől?

:D

2017. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Viccet félretéve. Semmi nem fog történni ne aggódj!
2017. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!