Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Időutazás veszélyei?!

Időutazás veszélyei?!

Figyelt kérdés
Szóval ugye tegyük fel, hogy lehet időt uzazni.Ez eddig oké ? Megkell ölnöd valakit, de az a valakit a multban kellene elintézned.Tegyük fel, hogy visszautaztunk és megöltük.DE ő megszűnik létezni mármint aki megkell ölje a gyereket mert nemvolt kit megölnie igy ő nem születik meg.
2017. febr. 6. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatnak abszolút semmi értelme, így nehéz válaszolni. Mindenesetre időd lesz a feladatra, az biztos. Ha esetleg kicsit késnél, legfeljebb majd visszamész.
2017. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos összevissza írsz, nehéz kibogozni. Arra gondolsz, hogy pl megölnéd a saját apadat gyerekkorában, de akkor meg sem születnél, így nem ölhetnéd meg?
2017. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Elmondom most nektek, húsz éve arra várok, hogy válaszolhassak erre a kérdésre!


Mikor először olvastam, valamikor 2017 elején, rögtön visszamentem az időben, de eltévesztettem az évet. Úgy hogy ne szórakozz az időutazással, mert úgy jársz, mint én!

2017. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak akik szerint az általad vázolt esetben két verzió lehet - már ha jól értem a kérdésed.


Visszautazol a múltba és egy félreértés során, akaratodtól függetlenül megölöd a még fiatal apád, nagyapád, azelőtt, hogy utódokat nemzett volna.


1. Ekkor egy másik valóság jön létre, hiszen fel kell oldani az ellentmondást, egy párhuzamos valóság jön létre, ahol te mégis élhetsz. A párhuzamos valóságban az az ember már nem az apád, így nincs is ellentmondás.


2. Nem leszel képes megtenni a cselekményt, kiderül, hogy akit megöltél nem is az apád. Vagy az apád, de kiderül, korábban már teherbe ejtette mégis az édesanyád.


Nem fogod tudni meghúzni a ravaszt, meglendíteni a kést, így - vagy úgy, meghiúsul a merénylet.


Csütörtököt mond a fegyver, csak legfeljebb megsebesíted az illetőt, aki az apád lesz később. A kórházban ismer meg egy csinos ápolónőt - anyukádat.


Gellert kap a golyó és a célszemély helyett egy másik valakit talál el, egy bizonyos fiatalembert, aki anyád udvarlója, apád vetélytársa volt és a lövéssel éppenséggel "helyzetbe hozod" a faterodat.

2017. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na jó, elfáradtam :P
2017. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes, ugyanis megölheted magad és nem születsz meg és akkor vissza sem jöhetsz.
2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már meg is ölted magad és nem is létezel.
2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a feltételezett időutazás következményeiként előálló paradoxonokat feszegeted.

Pont e paradoxonok miatt mondják józanabb elmék, hogy időutazás nem lehetséges.

Más, közepesen józan elmék azt mondják, hogy lehetséges, de a múlt megváltoztatására nincs mód.

Egy fokkal még kevésbé józan elmék azt mondják, van mód a múlt megváltoztatására, de nem szabad megváltoztatni, mert...

A legkevésbé józan és következetes elmék a múltban való szabad garázdálkodás hívei. Számukra nem gond az ős megölése, legfeljebb az utód képe leolvad a fényképről. Kit zavar.

2017. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
A lineáris időt semmiképpen sem lehet megváltoztatni csak hurkokat lehet létrehozni az időben és egy másik jövőt teremteni. Tehát ezesetben két jövő létezik, ami megváltoztattál és ahonnan elindultál. Körülbelül ez lehet a párhuzamos világok szülőanyja és a teremtéssé is. Már dolgozok egy ideje az időutazáson és elérhetővé fogom tenni a kutatásaimat.
2017. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez könnyű: nem szabad magaddal összetalálkoznod, különben a találkozás időparadoxont hoz létre, amelynek következtében olyan láncreakció keletkezhet, amitől felborul az egész tér-időkontinuum és megsemmisül a világegyetem... Ez persze a legrosszabb eshetőség, szerencsés esetben csak a mi galaxisunk fog megsemmisülni."
2017. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!