Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is tapasztalt már olyat,...

Más is tapasztalt már olyat, hogy érezte egy ismerőse érzéseit?

Figyelt kérdés

Három emberrel is tapasztaltam ilyet, de az egyikükkel ez kifejezetten erős volt. Rövid ismeretség volt, de az alatt az idő alatt az érzéseim végig az övéit tükrözték. Akkor lettem egészen bizonyos ebben, mikor már nem beszélt ugyan velem többé, de ez még egészen friss volt, alig egy hete nem állt csak szóba velem, és több nap is ok nélkül ideges voltam, egyik nap már szó szerint reszkettem az idegtől, és egy közös ismerősünknek, a barátnőmnek mondtam, hogy én nem tudom mi van, de valakivel tuti történt valami rossz, vagy ő is ideges, nem tudom kivel, de nekem nem lenne okom rá, mégis rossz érzésem van. Azt mondta Xy-ra gondolok? Mert ő tiszta bolond, tiszta ideg, semmiről nem lehet vele tárgyalni. Úgy nézett rám, mintha ezt tudnom kéne, de én csak tőle tudhattam meg, mert ugye vele már nem beszéltünk.

Nemrég pedig rá gondoltam, már nem úgy, ahogy szoktam, régebben, mikor hiányzott, hanem összevesztem a párommal, vagyis inkább féltékenykedett, meg mosolyszünet volt, és pár pillanatra beugrott, hogy nekik sem jósolok már együtt sok időt, mert a csaj részéről teljesen eltűnt a bizalom (megcsalta, hazudott neki). Egy-két napra rá tiltott számon felhívott a csaj, hogy találkoztam-e vele?

Tudom ez nem sok. De azért mégis különös. És az elmúlt pár napban megint kezdtem ok nélkül nyugtalan lenni, és eszembe jutott.

Ti tapasztaltatok már ilyet?


2017. febr. 7. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Tudom sokszor mit gondolnak az emberek. Akik közel állnak hozzám,azok érzéseit is átveszem. Ha boldog, Szomorú....
2017. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát velem is megszokott az ilyesmi, mert empata vagyok, az viszont vele meglepő volt, hogy anno addigra már másfél hete nem beszéltünk egymással.

Mikor a párja felhívott, pedig már 3,5 hónapja volt, hogy megszakított velem minden kapcsolatot, és pont előtte nap jutottak ők az eszembe. És pont akkor hozta fel az én párom is, hogy gondolok-e még rá... Ha véletlen volt, hát furcsa egybeesés volt. Hiszen a párjaink is pont ugyanarra gondoltak. Félig komolyan megkérdeztem összebeszéltek-e, tudnak-e valamit, amit mi nem. De ők nem beszélnek egymással.

2017. febr. 7. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Most is pár napja ok nélkül ideges vagyok. Ezt megmagyarázná, hogy a párom van nagyon ráparázva a pénteki vizsgájára. Beszéltem is vele, és igazolta, hogy tegnap este sem aludt (én se (távkapcsolatban vagyunk)).

Nekem mégis rögtön újra eszembejutott az a másik pasi. Most róla nem tudok semmit. Talán csak a szituáció hasonlósága miatt asszociáltam rá.

2017. febr. 7. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt töbször olyan ,hogy egy bizonyos barátommal .

Egymás szájából szedtük a' szakat elégge össze hangolödtunk pár percig szerintem telepátia volt .

Mondta ,hogy vele volt ,hogy például mással is "együtt forgott az agya ."

Én vagyon az okosabb ,értelmessebb ő sem hülye természetessen ! Kicsit naív ,egyszerű 's ingatag ,törékeny van mit tanúlnia ,többet mint nékem .

2017. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!