Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek nem volt túl jó (túl szerencsés) élete eddig, és mindig negatív dolgokat tapasztalt, így nagyon nehezen nyílik meg és igazából eléggé nehezen mutatja ki az érzéseit is?

Figyelt kérdés
20/L
2014. júl. 19. 02:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha látom rajta, hogy szeretne változtatni, de még nem érzi késznek magát rá és megéri a fáradtságot akkor jöhet.

Ha csak egy balek kell neki akit lelki szemetesnek használ akkor abból köszönöm nem kérek többet.

2014. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ha ismerném, talán tudnám hogy mit gondolnék, de így általánosítva biztosan jókedvre deríteném, minden perverz dolgot félretéve...

a többiek gondolom megerőszakolnának...

2014. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, meg tudnám érteni, de nem tudom, fordított esetben ez téged mennyire zavarna. Számomra inkább az a furcsa, ha valaki nem ilyen.
2014. júl. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy lányért küzdeni kell.
2014. júl. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mr. Truth ***** válasza:
a kérdés az hogy egyáltlaán ki akarja e mutatni vagy csak makacskodik... mert az utobbi esetében hagynám a fenébe... az a nő aki nem engedi hogy bizonyitsák azt hogy rendesek vele azért nem érdemes erölködni.
2014. júl. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt nem csak kapcsolatokra gondolok, bár azokra is, de inkább most a rossz(abb) családi háttér, és még kiskori sérelmek amik a mai napig kihatással vannak rá (főként emiatt zárkózott, és olykor inkább bizalmatlan)
2014. júl. 19. 02:19
 7/17 Mr. Truth ***** válasza:

ma 02:19

alapjáraton én is bizalmatlan vagyok az emberekkel... nekem is zürös gyerekkorom volt de van egy bizonyos pont amikor AKARNI kell barátkozni, kapcsoaltot teremteni mert amig ez az igény nincs meg addig nem lehet vele mit kezdeni. Ha ül és várja hogy igy elfogadják akkro a mai felgyorsult világban azt veszi észre hogy senki nem fog őrá időt szakítani. Élni kell... ha tetszik ha nem.

2014. júl. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, csak amikor arra kerülne a sor, hogy több is legyen...egyszerűen bezárok, mert félek. Félek ha újra beengedek valakit, akkor ismét csak a rossz dolgok fognak történni, mert próbáltam már, bíztam és aztán mégis csak kihasználtak...és emiatt valahol azt érzem, hogy félek a férfiaktól is már...ha lehet igyekszem elkerülni őket...lassan már azokat is akiket ismerek:( És ez tudom, hogy rossz:(
2014. júl. 19. 02:25
 9/17 Mr. Truth ***** válasza:

ma 02:25

Senki nem tud akkorát ütni mint maga az Élet... ha elkerülöd a "kisebb" pofonokat akkor az igazán nagy ütés végleg padlóra küldhet. Igenis esélyt kell adnod a boldogságodra és lehet hogy elsőre nem jön b... lehet hogy második vagy harmadikra se jön be... de ha mindig bizol magadban, bizol a jó sorsodban akkor EL FOG jönni az akivel boldog lehetsz...

2014. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 2 ilyen lányt ismertem meg eddig az egyikkel úgy össze vesztünk hogy a mai napig kerüljük egymást. A másik lánnyal később össze jöttünk. Mikor jobbam megismertem kiderült hogy egy fantasztikus szuper csaj, nagyon jól rajzolt, szeretett gamelni, jó humora volt, nem volt szép lány és csúnya sem pont a kettő közt. Sajnos később vissza talált hozzá a régi baráti társasága és vissza szokott a könnyű drogokra utána már hamar vége lett. De végeredményben annyi hogy a lányon nagyon sok múlik hogy próbál, akar e megnyílni vagy marad be gubózott sün. Ha meg nyílik könnyen kiderülhet hogy egy nagyon értékes ember. :)

25\F

2014. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!